לארי עושה את אינסטגרם
״הרגשתי חמוד, אבל אולי אני אמחק את זה אחר כך.״ לארי סאמפטר | צילום: אינסטגרם

מאדי גרייס לעולם לא תחזור על מה שעשתה על מנת לקבל עונש. היא גם לא תשכח כל כך מהר את האירוע, זאת בזכות העונש היצירתי שגזר עליה אביה, שמצד אחד הוא קשוח ומחנך רציני, ומצד שני, אין ספק שהבחור יודע לעשות שטויות ולסחוט לימונדה מהלימונים של גיל ההתבגרות.

הכל התחיל כשטניה פורד ולארי סאמפטר גילו שבתם בת ה-15 הגניבה בנים דרך החלון למסיבת הפיג׳מות שלה. השניים השתוללו מזעם, והחליטו לתת למאדי שתי אפשרויות לעונש: הראשונה - החרמת מכשיר הטלפון שלה לחודש שלם, השניה - החרמת הטלפון לשבועיים, והשתלטות על כולו, כולל חשבונות המדיה החברתית שלה. מאדי, שהמחשבה לא להיות זמינה במשך חודש הבעיתה אותה, בחרה באופציה ב׳.

View this post on Instagram

This is Maddi. Maddi got herself grounded. She had a choice of no phone for a month or no phone for 2 weeks and we have FULL control of her social media. She chose 2 weeks. So be on the look out for some amazing instagram posts, snap chats and Tiktoks from her parents!!

A post shared by madelynn (@madelynn.ellagrace) on

 

אבא לארי היה מבסוט מאוד מהבחירה, ומיד פצח בשימוש אינטנסיבי, בעיקר באינסטגרם ובטיק טוק של מאדי. התוצאות הפכו לויראליות מהר מאוד, ומספר העוקבים של מאדי, שלא ידעה את נפשה מעומק הפדיחה, עלה ועלה במשך השבועיים הללו. לארי נהנה במיוחד מהטיק טוק, כך נראה, והעלה שם כמה וכמה סרטונים מצחיקים, באחד מהם הוא לובש בלייזר בלי כלום מתחתיו, באחר משתתפת גם האם.

View this post on Instagram

Just chillin’ on this fine Sunday afternoon!! Haters gonna hate!! #parenttakeover #makebetterchoices #followme #instagood #feelingcute #captainmullet #mulletman

A post shared by madelynn (@madelynn.ellagrace) on

כאמור, בניגוד לציפיות, החשבונות של מדליין נהנו מאוד מההשתלטות, וגם חבריה של מדליין הרימו לאבא, ועקבו אחרי הפוסטים שלו בציפייה ופרגון. הסתלבט על מדליין וכל הדיבור האינסטושי הוא החלק המצחיק, וברוב הפוסטים נכנס לארי לנעליה של בתו, כותב תחת הסלפי דברים כמו: "הרגשתי חמוד, אבל אולי אני אמחק את זה אחר כך."

"ביום הראשון מדליין נבהלה, ואמרה: שיניתי את דעתי, אני בוחרת חודש בלי טלפון," נזכר לארי, שמאז החזיר את המכשיר לבתו. "אמרתי לה - לא, אני כבר יותר מדי מושקע בזה. יש לי מלא רעיונות. אנחנו נמשיך עם השבועיים." עכשיו לארי שוקל לפתוח חשבון טיק טוק משלו מרוב שנהנה מהאפליקציה, ואמא של מאדי, ללא ספק המבוגר האחראי בסיפור, מגלה: "אנחנו תמיד מביכים את הילדים שלנו."

 הפוסט הראשון שהעלתה מאדי כשחזר אליה הטלפון היה חמוד, והוכיח שהניסוי הצליח. היא העלתה תמונה של עצמה כפעוטה תמימה, וכתבה: "חזרתי. אני מתוקה מאי פעם ומוכנה לעשות בחירות נבונות."

View this post on Instagram

I’m back sweeter than ever and ready to make good choices

A post shared by madelynn (@madelynn.ellagrace) on