דומה שהיום כל סרטון שני שעולה לרשת נהפך ויראלי, תודות לרשתות חברתיות ענפות והרבה מאוד באזז תקשורתי. אבל לפני עשור היה שליט אחד בממלכה והוא נקרא "צ'רלי נשך אותי" (Charlie bit me). הסרטון ובו שני פעוטות מתוקים, צ'רלי בן שנה והארי בן שנתיים, יושבים האחד ליד שני, הפך לסנסציית רשת וצבר עד כה 816 מיליון צפיות, הרבה יותר ממלכת היוטיוב טיילור סוויפט. מה שנשיכה של תינוק יכולה לעשות, הא?

8 שנים אחרי, והמצלמה של BBC חוזרת אליהם, לבדוק מה קורה עם הנשיכות. צ'רלי היום בן 9, הארי בן 11 והם עצמם לא מבינים מה כולם רצו מהם. "זה קצת מוזר שאנשים אהבו לראות את זה", אומר צ'רלי הצעיר מבין השניים. הארי דווקא מבין וצוחק מזה עד היום. לשניים אגב נולדו עוד שני אחים, בנים, מאז 2007 - אלא שהם לא הצליחו לייצר סרטון מתחרה.

אז איך זה קרה בכלל? כאמור, לפני עשר שנים – יוטיוב לא היה מקום של חגיגה לכל דבר שמתועד. אביהם צילם את הקטע הביתי ומכיוון שהיה כבד מדי בכדי לשלוח לחברים באמצעות המייל, העלה את הסרטון ליוטיוב, ומכאן הכל היסטוריה. וכמה הם שלשלו לכיסיהם? ובכן, הנשיכה התמימה הכניסה לא מעט שקלים. אלפי פאונדים התקבלו לחשבון המשפחה בזכות פרסומות ונותני חסות וגם השתתפות של הבנים בפרסומות טלוויזיה. אין ספק, משתלם להיות מתוק. 

>> ילדים מסבירים: מה עובר עלינו כשאנחנו בהתקף זעם