מעבר לים ההורים עוד נמצאים בשופינג אחרון לפני חג המולד, חג המתנות הגדול מכולם. בעודם סורקים את המדפים בחיפוש אחר המתנה האולטימטיבית, נתקלים ההורים בהמצאות שונות ומשונות. לא כל הצעצועים נולדו שווים, ועל פי תמונה אחת מצחיקה שרצה ברשת בימים האחרונים, יש כאלה שנולדו עם תאוותם בידם.

בובה של דמותו של אנתוני מתוך התוכנית הבריטית ״הוויגלס״, בה משתתפים חבורת מבוגרים המנגנים יחד, מעוררת סערה גדולה. הבובה היא חלק מסט בובות של הסדרה, בה כל אחת מהבובות אוחזת בכלי הנגינה בו היא מנגנת. אנתוני הוא המתופף של התוכנית, ועל כן מופיע כשהוא אוחז מקל תופים. הבובה הזו עשוייה מבד רך, המקל הוא בצבע גוף, וכשהיד ניצבת באיזור המפשעה נוצר אפקט, איך לומר, מטריד מינית.

בובת וויגלס מצחיקה
מה אתה עושה, בחור צעיר? | צילום: Photo by Flash90

לפני שתתחיל תנועת #metoo נגד אנתוני המסכן, כדאי להגיד שמדובר בזווית מאוד מסויימת, ושהבובה החמודה לא התכוונה לעשות לואי סי.קיי לאף אחד. ננו מרטינז, האיש שראה את הבובה על המדף והרגיש צורך לשתף, לא מפסיק לקבל תגובות מצחיקות. ״מה עשית לי? עכשיו שראיתי את זה לעולם לא אוכל לראות אותו שוב באותה צורה!״ כותבים לו רבים. ״לא יכולתי לא להעלות את זה,״ צוחק מרטינז. ״אחרי שצילמתי את התמונה הזזתי את היד של הבובה הצידה, שלא תטריד עוד אנשים.״

A post shared by The Wiggles (@thewiggles) on

>> והנה עוד משהו קורע: הפעוט שנחלץ לעזרתה של אחותו כובש את הרשת