כזה אירוע לא זכור גם לוותיקי מערכת החינוך. מורן און, מורה מהעיר יבנה הגיעה אתמול לכיתה א-2 אותה היא מחנכת בבית הספר הירוק על שם יצחק רבין, כשהיא לבושה בשמלת כלה לטקס החתונה שלה יחד עם איתי בחיר לבה. יחד התלמידים עם הוריהם והצוות החינוכי הפיקו לשניים חתונה מרגשת במיוחד. "לא חשבתי להתחתן מבלי לשתף בחוויה את תלמידי האהובים ולקבל מהם את ברכת הדרך", אמרה בשיחה עם mako.

מורן ואיתי היו אמורים להתחתן באירוע גדול לפני שבועיים. אולם בגלל מבצע "שומר החומות", שהכניס גם את יבנה לטווח הטילים, הזוג המאושר נאלצו לקיים את חתונתם באופן מאוד מצומצם במרחב מוגן בבית כנסת בעיר אשדוד. תלמידי כיתתה של מורן שהיו אמורים להיות בחתונה המקורית, החליטו שלא לוותר ולהיות חלק מהחתונה של מורתם.

המורה שהתחתנה בכיתה  (צילום: עיריית יבנה)
המורה שהתחתנה בכיתה | צילום: עיריית יבנה

בבוקר יום רביעי הגיעו מורן ואיתי, בלבוש חתן - כלה לבית הספר וצעדו על השטיח האדום אל עבר החופה בכיתה שם נערכה מסיבה גדולה עם כיבוד עשיר וכפי שניתן לראות בתמונות גם התרגשות רבה. אפילו הכלב של בני הזוג, ריי, נכח בטקס ולבש טוקסידו לכלבים.

"למרות שהשנה הייתה מאד מורכבת ובקושי נפגשנו בגלל הקורונה ומבצע" שומר חומות", היה לי חשוב לחגוג יחד עם התלמידים שלי. זה היה מקסים. התלמידים מאוד התרגשו, חיבקו אותי וכתבו ברכות מדהימות שריגשו אותי ואת איתי עד דמעות", סיפרה מורן.

המורה שהתחתנה בכיתה  (צילום: עיריית יבנה)
המורה שהתחתנה בכיתה | צילום: עיריית יבנה

עינת פורטמן, מנהלת בית הספר, הוסיפה ש"שמחנו מאד לקחת חלק באירוע משמח וחד פעמי ולשתף את התלמידים הנרגשים בחוויה יוצאת דופן. לא בכל יום מתקיימת חתונה בכיתה וזה היה שיעור נפלא על משמעות הזוגיות ובניית משפחה חדשה". היא גם ביקשה להוסיף "בשם בית הספר כולו איחולים לזוג הטרי אושר ושמחה".

המורה שהתחתנה בכיתה  (צילום: עיריית יבנה)
המורה שהתחתנה בכיתה | צילום: עיריית יבנה