מטה האו"ם בחר להציב את נושא השילוב של אנשים עם מוגבלויות בחברה על סדר היום העולמי ב-2015. נציגי "כנפיים של קרמבו" תנועת  הנוער היחידה מסוגה בעולם המשלבת במסגרת חברתית משותפת בני נוער עם מוגבלות יחד עם צעירים ללא מוגבלות, הוזמנו לאו"ם במטרה לחשוף את פעילותם, ללמד ולהביא את בשורת השינוי החברתי והשילוב השוויוני של ילדים ובני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים באותה תנועת נוער.

במשלחת לקחו חלק יו"ר התנועה ניר ברונשטיין, הדס שטנגר, לשעבר חונכת בתנועה וכיום מנהלת תחום ההדרכה ועמם מאי אופיר, חניכה מסניף הוד השרון. נציגי התנועה נ​שאו דברים באירוע בנושא "גישור על הפער- שילוב חברתי של נוער עם מוגבלויות".

מאי אופיר בת ה-17, חניכה בסניף הוד השרון  סיפרה לבאי הכנס: "כנפיים של קרמבו, היא המקום היחידי שלא שופטים אותי לפי איך שאני נראית. קשה לאנשים לראות אותי, את מאי, מעבר לנכות הפיזית שלי", אמרה מאי והוסיפה "ההפרדה בין הילדים גורמת לניכור וריחוק ואת זה צריך לשנות כמה שיותר מהר כי לכולם מגיע שיהיו חברים".

ניר ברונשטיין  יו"ר "כנפיים של קרמבו" ואבא של טל (15) בעלת צרכים מיוחדים וחניכה בתנועה סיפר: "נועם, אחותה של טל הביאה הביתה חברה. כאבא לשתיהן חששתי באותו הרגע שטל תתקל בקושי להציג את אחותה בעלת הצרכים המיוחדים ואולי אף תחוש מבוכה. נועם המשיכה בסיור בבית, נכנסה לחדרה של טל והסבירה לחברה בטבעיות כי זוהי אחותה והיא לא מדברת אבל היא מקסימה ואהובה. באותו רגע הבנתי שני דברים, הראשון הוא שנועם ממש לא שותפה לחשש שלי,  להיות אחותה  של טל זה הכי טבעי מבחינתה. הדבר השני שהבנתי הוא שילדים יודעים הרבה יותר טוב ממבוגרים – הם יכולים להוביל שינוי חברתי ולהפוך את העולם לטוב יותר, בדיוק כפי שעושים זאת אלפי בני הנוער עם ובלי צרכים מיוחדים ב'כנפיים של קרמבו'".