קורותיה של פריס סן ז'רמן קיבלו תפנית רדיקלית בשנת 2011, כאשר רשות ההשקעות בקטאר רכשה 70 אחוזים ממניות המועדון הפריזאי בתמורה לכ-50 מיליון יורו, בתוספת כיסוי חוב קרוב ל-20 מיליון נוספים. שנה לאחר מכן, QIA רכשה את 30 האחוזים הנותרים. קבוצה זו, הממומנת בזכות נפט אסיאתי ומהווה כרטיס ביקור לנאצר אל ח'לאיפי - נשיא ומנכ"ל המועדון - הזרימה סכומי כסף משמעותיים לטיפוח קבוצת הכוכבים הגדולים דוגמת דיוויד בקהאם, זלאטן איברהימוביץ' ועוד.

לאחר שהפכה החברה לבעלים המוחלטים בליגה המובילה, ביקשה הקבוצה הצרפתית לעשות צעד חדש קדימה בנסיונותיה לכבוש את אירופה. התפנית הגדולה הייתה בשנת 2017, כאשר הקבוצה שברה את השוק והחתימה את ניימאר וקייליאן אמבפה.

במהלך אותו קיץ אירופאי, מתוך מודעות לשינויים שהעסקת שני הכוכבים עומדת לחולל, בחרו רשויות הקבוצה לפרמט שירות מקיף לכל שחקן. לואיס פרר, שהיה מנהל הצוות הצרפתי בין 2009 ל-2020, היה אחד מראשי הפרויקט העיקריים ולאחרונה שיתף כמה פרטים על החבילות המפנקות להן זוכים הכוכבים.

"זהו שירות המביא תועלת לשחקן ולמשפחה. זה התחיל לשמש כאשר הגיעו שחקנים בעלי שם עולמי כמו ניימאר ואמבפה, לשם הגענו לרמה נוספת של בולטות", הזהיר הארגנטינאי, שהוא כיום מנכ"ל LF-360.com, סוכנות שחקני כדורגל.

מלון חמישה כוכבים וימי הולדת משפחתיים

חבילה מושקעת זו, תעמוד גם לרשותם של ליונל מסי, אשתו אנטונלה רוקוזו, וילדיהם. זו למעשה תהיה החוויה הראשונה שלהם במועדון אחר מלבד ברצלונה, שם בילו למעלה משני עשורים. מאז שבני המשפחה דרכו בצרפת, המועדון העמיד לרשותם את בוב לזמין שיהיה אחראי להקל על הסתגלותו למדינה. 

 

View this post on Instagram

A post shared by Lionel Andres Messi (@leonelmessi0fficial)

"המעטפת שאנחנו מציעים מסייעת למשפחת השחקן בכל שלבי ההסתגלות, כגון מציאת בית הספר לילדיהם, הנפקת ויזות מתאימות. המלווה עושה הכול כדי שיהיו רגועים. הם אפילו נעזרים בו בימי הולדת משפחתיים. הוא דואג להכול", הוסיף פרר.

נכון להיום, שבט מסי מתארח במלון חמישה כוכבים לה רויאל מונסו, הממוקם בשדרת אווצ'ה 37 ואחראי על אירוח של לא מעט מדמויות הקבוצה העיקריות בימיהן הראשונים, כגון המגן הספרדי סרחיו ראמוס והשוער האיטלקי, ג'יאנלואיג'י דונארומה.

View this post on Instagram

A post shared by Lionel Andres Messi (@leonelmessi0fficial)

למרות שאוגוסט הוא חודש מעט מורכב בנושא הנדל"ן, בשל העובדה שהוא עולה בקנה אחד עם תקופת חופשת הלימודים, המועדון כבר מחפש למשפחה בית. רוב חברי הקבוצה מתגוררים כיום בנוילי-סור-סיין, קומונה הממוקמת במחלקת האוטס דה לה סיין, שם מתיישבות המשפחות העשירות ביותר בבירה (שליש מתושביה משלמים את מס הסולידריות-מחווה שהמדינה דורשת ממי שיש לו נכסים של יותר מ -1.3 מיליון יורו).

אזור זה אהוב מכיוון שהוא מאוד נגיש, ונמצא במרחק של 20 דקות נסיעה ממרכז האימונים של פ.ס.ז'. למעשה הוא נמצא בכיוון ההפוך מהכניסה לפריז, דבר שבדרך כלל מקשה על ההגעה בבוקר. במקום יש גם מעקב וידאו ואזעקות לטובת אבטחת התושבים וכן בתי הספר הנחשבים ביותר.

View this post on Instagram

A post shared by Lionel Andres Messi (@leonelmessi0fficial)

אפשרות נוספת למגורים תהיה ורסאי - שהייתה עיר הבירה בתקופת המשטר הישן וממוקמת ליד מרכז האימונים. בוורסאי יש את ארמון המלוכה שמהווה אטרקציה עיקרית למבקרים. ניימאר, שהינו אחד מחבריו העיקריים של מסי בצוות, מתגורר גם הוא במקום.

"מסי עומד לפגוש מאמן בעל כריזמה מיוחדת ולהיפגש עם קבוצה שרובה יודעת לדבר ספרדית. אווירת חדר ההלבשה תהיה נהדרת. בני המשפחה שלו יוכלו להגיע לכל האימונים ואנחנו מקווים שכל זה יגרום לו להרגיש בבית", סיכם פרר.