הורי הילדה בת ה-10, שעל פי החשד נאנסה על ידי שחר רימוני, שפרץ לבית המשפחה בחיפה ותקף אותה בשנתה, מנסים להבין איך ממשיכים הלאה במציאות החדשה והאיומה שנכפתה עליהם. בבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש בחמישי האחרון כתב אישום נגד רימוני כאשר בני המשפחה העדיפו להישאר בבית ולשלוח לדיון המשפטי את פרקליטיה.

"אנחנו עסוקים בשיקום החיים של הבת שלנו ושל החיים שלנו. בלאסוף את השברים", הסבירו ההורים בשיחות עם קרוביהם, "אנחנו סומכים על רשויות החוק, בתי המשפט והפרקליטות שיענישו אותו בכל חומרת הדין. אנחנו שבורים והרוסים ממה שקרה. לא מבינים מאיפה זה נחת עלינו".

על פי כתב האישום, רימוני הבחין בחלון פתוח בסלון בית המשפחה, והחליט לפרוץ לדירה במטרה לגנוב רכוש. הוא הסתובב בדירה עד שהגיע לחדרה של בת ה-10, שישנה במיטתה. הוא ניגש אליה והחל לגעת ברגליה. הילדה התעוררה משנתה בגלל המגע, ואז רימוני תקף אותה וביצע בו את זממו.

רק בשעות הבוקר העזה הילדה לספר להוריה על המקרה, כיוון שחששה שרימוני, שככל הנראה היה תחת השפעת סמים, יפגע בה. "הילדה שואלת אותנו המון שאלות בנוגע למקרה", סיפרו ההורים, "האם המשטרה תפסה אותו והאם הוא נמצא בכלא?".

עורכי הדין של הילדה והוריה, מיכאל כרמל ויעל טוב-אל, מספרים שמאז המקרה הילדה נמצאת בטראומה קשה. היא מוכנה להיכנס לחדרה רק בליווי אחד מבני משפחתה ולא מסכימה לסגור את דלת החדר.

החשוד באונס ילדה בחיפה
רימוני בשחזור עם חוקרי המשטרה

"מדובר במקרה מזעזע ומחריד שלא מכירים במקומותינו", ציינו עורכי הדין כרמל וטוב-אל, "מנסים לעשות מה שאפשר כדי לשקם אותה. היא לא מוכנה לישון בחדר או להיכנס לחדר ללא ליווי. זה קרה כשהוריה היו בחדרים הסמוכים. השכל הישר לא יכול לתפוס מקרה כזה מחריד. ההורים ממוקדים בשיקום התא המשפחתי ובשיקום הילדה שמלווה על ידי גורמי מקצוע. חשוב להם שימצו את הדין עם הנאשם. המשפחה סומכת את ידיה על בית המשפט ועל הפרקליטות שימצו עמו את כל חומרת הדין".