זה הפחד של כולנו, ילדים ומבוגרים כאחד - שאדם זר יפרוץ אלינו הביתה. יהב סבח בן ה-13 היה לבד בבית כששמע לפתע רעשים חשודים. כשניגש לבדוק מה קורה, ראה גבר שאינו מכיר מסתובב בחדר השינה של הוריו. הוא התקשר מיד לאמו, מפוחד מאוד. השיחה המבהילה בין השניים פורסמה ב"חדשות הבוקר".

"אמא, אמא, מישהו נכנס לבית שלנו", זעק יהב, "הוא נכנס לחדר שלכם. אני ברחתי החוצה מהבית. בבקשה אמא, תקראי למשטרה. אני בהתקף חרדה".

יהב שיחזר בשיחה עם נסלי ברדה את רגעי האימה שבהם קלט כי פורץ נכנס לביתו: "הייתי בחדר, בטלפון, ופתאום קלטתי בן אדם. חשבתי בהתחלה שזאת אחותי. קמתי וראיתי בן אדם בתוך החדר של אמא, מחטט במגירות. פחדתי מאוד, הייתי בהלם. לקחתי את הטלפון שלי וברחתי החוצה. הפורץ לא ראה אותי".

אמא לורית סיפרה על אותה שיחת טלפון מלחיצה: "הוא אמר לי, 'אמא, ברחתי החוצה, יש מישהו בתוך החדר שלך'. שומעים את ההיסטריה שלי. התקשרתי מיד למשטרה, השוטרת אמרה שהיא צריכה שאעלה את יהב על הקו כדי שייתן תיאור של מה הפורץ לובש, כדי שבמידה וייברח יידעו איך לאתר אותו. יהב התעשת, נתן תיאור מדויק וככה הצליחו לתפוס אותו. תוך שלוש דקות הגיעו שש ניידות ועצרו אותו. הוא היה מבוקש כבר הרבה מאוד זמן".

יהב הוזמן לתחנת משטרת נתניה ומפקד התחנה העניק לו תעודת הוקרה. על אף שחלף זמן מה מאז האירוע, יהב עדיין נמנע מלהישאר לבד בבית. לדברי לורית, זו לא פעם ראשונה שהוא חווה פריצה: "לפני פחות משנה גרנו בכתובת אחרת וזה גם קרה. בעקבות חרדות עברנו דירה, והנה זה קרה שוב. הפעם תפסו אותו בזכות יהב".