איך אתם הייתם מגיבים אם הבת שלכם, רק בתחילת כיתה א', חוזרת חבולה ומוכה מבית הספר? כבר חודשיים שבתה בת ה – 6 של חנה אררט סובלת מהצקות חוזרות ונשנות בבית הספר ביבנה ולטענתה בית הספר פשוט מתעלם.

האם העלתה לרשת סרטון שמציג את החבלות שנגרמו לבתה בבית הספר וטענה כי בתה חוותה אלימות כבר 3 פעמים אבל כל הניסיונות לפתור את הנושא עלו בתוהו.

"בהתחלה היא חזרה הביתה רועדת עם דם בפה ולא הסכימה לספר מה קרה לה", מספרת האם. "היא גם ביקשה בקבוק חלב של תינוקות ודובי לפני השינה, חיבקה אותי ואמרה לי שהיא אוהבת אותי ושהיא לא רוצה שאני אעזוב אותה אף פעם".

"היא קמה באמצע הלילה בצעקות וצרחות ולא מסכימה להגיד מה קרה", מספרת האם. "ממה שהצלחנו להבין יש בבית הספר ילדה שמאיימת עליה, שאם היא תספר עבריינים יבואו לקחת את אימא שלה".

בפעם הראשונה פניתי להורים של אותה ילדה והם הכחישו שבתם מעורבת. "מעבר לאלימות יש גם מספר בנות שאמרו לילדים אחרים שאסור לשחק עם הבת שלי", מספרת האם. "הבת שלי פנתה בעצמה להורים של אותן בנות ושאלה אותם 'למה הן אומרות שאסור לשחק איתי'".

"פניתי כבר בתחילת השנה ליועצת בית הספר ונעניתי שמדובר בתחילת שנה והיא עוד לא מכירה את הילדים והיא צריכה לעשות 'סקר' בין הילדים וזה משהו שהוא לא ממש דחוף עכשיו ולא מעניין אותה", טוענת האם. "יש לי הקלטות של השיחות כי הרגשתי שאנחנו הולכים להגיע למקום לא בסדר".

"פניתי גם למשרד החינוך בבקשה להעביר את הילדה בית ספר אחרי שראיתי שהפניות שלי להנהלת בית הספר לא עוזרות וגם שם נעניתי בזלזול", טוענת האם.

מעיריית יבנה נמסר בתגובה: "פנייתה (של האם) למינהל החינוך נעשתה לראשונה ביום חמישי, במהלכה ביקשה להעביר את בתה לבית ספר אחר בעיר. מנהלת אגף החינוך שוחחה עם האם ובמהלך הפגישה שינתה האם את דעתה וביקשה אישור ללימודי חוץ בעיר חולון. בקשה נענתה בחיוב והאם נתבקשה להגיש אישור לכך מהרשות הקולטת".