שירי קניגסברג לוי, האם לארבעה והמורה שבסך הכל רצתה לצחוק על הלימודים מרחוק בקבוצה "מאמצחיק", כנראה לא חשבה שתהפוך לתופעת רשת בכל העולם  – ותגיע אפילו לפיד של שרון סטון ואליזבת בנקס.

"הרגשה מטורפת, לא האמנתי לרגע שזה יהיה ויראלי בכל העולם. קיבלתי הודעות ממאות אנשים בברזיל, אוקראינה, אנגליה, צרפת, הולנד, גרמניה, ארה"ב, קנדה, סין ועוד ועוד", היא מספרת. הסרטון תורגם לשפות שונות ושותף כל כך הרבה פעמים, כך שאפילו ב"גרדיאן" האנגלי ובניו יורק טיימס ביקשו לראיין את קניגסברג.  "מדהים לגלות שלמידה מרחוק זה אישיו בכל העולם ולא רק אצלנו. אני והמשפחה שלי מאוד התרגשנו והתלהבנו מההד שנוצר זה", היא מודה.

שירי, שזכתה בעבר בתואר המורה של המדינה, מדווחת שקיבלה מבול של הודעות כששרון סטון שיתפה את הסרטון – וכך גילתה שזה קרה. "הפלאפון שלי רטט בלי סוף וכשבדקתי מה פשר הלחץ, הבנתי את הסיבה. שרון סטון בכבודה ובעצמה התלהבה, פירגנה וצחק ואף העלתה זאת לפיד שלה באינסטגרם. הייתי בשוק, חשבתי שזו בדיחה".

View this post on Instagram

SHE IS MY INSIDE VOICE

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

שירי הפכה למעשה למיני-סלב, וכבר לא מעט אמהות מזהות אותה מהסרטונים אותם היא מעלה דרך קבע. "זיהו אותי בהחלט עוד לפני הסרטון הויראלי כי העלתי סרטונים אחרים. עכשיו מי יכול לזהות? אנחנו בבידוד. מאוד מרגש אותי שצוחקים מהסרטונים שלי, שמבינים את ההומור ומחכים בכיליון עיניים לסרטון הבא."

בימים האחרונים החלה שירי למנף את התהילה וכבר רשמה לעצמה קמפיין ראשון עבור פרטנר TV. "החלום שלי מאז שאני קטנה היה להיות שחקנית, אבל גם להיות מורה. את החלום להיות מורה הגשמתי, אולי הגיע הזמן להגשים את החלום השני. אולי בעצם סטנדאפ, אבל יותר חולמת על משחק קומי, הייתי רוצה להתקדם בתחום המשחק. בודקת כיוונים, אין עדיין משהו ממשי, ובכל מקרה אני מתגעגעת לכיתה שלי מאוד".