כמה הייתם מוכנים לשלם עבור בית צמוד קרקע, בן 5 חדרים, ביהוד? הבית בו ביקרנו הוצע למכירה במשך שלושה חודשים, ונמכר לאחרונה ב-2.8 מיליון שקל, כשהמחיר המבוקש היה 3.1 מיליון שקל. האם מדובר בעסקה שווה? תחליטו אתם.

להשקיף על אזור סביון

אין תמונה
לאכול ולהשקיף על הנוף. פינת האוכל

הבית שוכן על קרקע בגודל 250 מ"ר, כשהשטח הבנוי משתרע על פני 210 מ"ר. בקומת הכניסה ישנו סלון רחב ידיים ומואר, מטבח בצבע ווש לבן ופינת אוכל המשקיפה לגינה ירוקה. בחוץ ניתן ליהנות מנוף פתוח המשקיף אל כל אזור סביון, כשבעתיד יישתלו מול הבית עצי זית. בנוסף, ישנם שני חדרי שירות חיצוניים.

בקומה השנייה נמצאת סוויטת ההורים, המשקיפה לנוף הפתוח. חדר השינה המקורי נסגר, והפך לחדר ארונות. כמו כן ישנם בקומה שני חדרי ילדים גדולים ומרווחים. בבית קיים גם מרתף בגודל 70 מ"ר, המחולק לשני אזורים, כשהמרכזי שבהם הוא הממ"ד.

תמר אברהם, שמאית מקרקעין: "המגרש אינו גדול יחסית, אבל הצורה שבה העמידו עליו את הבית היא מאוד פונקציונאלית, כך שבעורף הבית ישנה חצר מרווחת".

 לדבריה, המחיר בו נקנה הבית, 2.8 מיליון שקל, הוא מחיר הוגן. "לא צריך להשקיע בבית כלום", היא מסבירה. "הבית מסודר ובנוי בצורה יפה". באשר למחירי הנדל"ן ביהוד היא אומרת: "יהוד שנים ארוכות קפאה על שמריה, אך לאחרונה ישנה עלייה במחירים שמפצה על עליית המחירים ביישובים השכנים, ומבטאת את העלייה הכללית במחירי הנדל"ן. לפני חמש שנים בית כזה היה נמכר תמורת כ-1.8 מיליון שקל".

>> רוצים לראות דירות שעברו מהפך? הכנסו למדור "בשיפוץ"
>> איך מעלים את ערך הדירה? צפו ב"הבית שלכם שווה יותר"