אין תמונה
אזהרה: יש סיכוי שלא תרצו לצאת מהמיטה הזאת לעולם

כבר שמענו על רהיטים יקרים במיוחד ועל פריטי עיצוב מופרכים משהו, אבל הנה פנטזיה הזויה באמת: "היי-קן", מיטה כל כך מפנקת ומוגזמת עד שהיא עושה מכל יתר המיטות בדיחה עצובה.
החדשות הטובות הן שיחידת הפינוק והבידור האיכותית ניתנת לרכישה. החדשות הרעות הן שהיא תעלה לכם 42 אלף יורו, או 59 אלף דולר.

אין תמונה
מפה היא נראית די רגילה

"זורמות אלינו הזמנות מכל העולם"

המיטה מכונה "הפרארי של המיטות", אך שמה האמיתי, "היי-קן", הוא שילוב בין המילים היי-פיי (נאמנות גבוהה) וקנופי (חופה), ומעוצבת כיחידת בידוד מושלמת המיועדת להעניק חווית שינה או בידור ייחודית.
החופה נסגרת באמצעות תריסים חשמליים, ומעניקה אפשרויות בידוד שונות, בהתאם למצב הרוח או הפעילות הרצויה.
יצרני המיטה מספקים גם את המצעים, המזרן והכריות, כולם מהאיכות הגבוהה ביותר שיש, ובתוך המיטה מותקנת מערכת סאונד, מיחשוב ווידיאו מושלמת פלוס קונסולת משחקים לחוויית הצפייה הטובה ביותר. המסך החשמלי עולה ויורד בקדמת המיטה.

אין תמונה
אבל אז המסך יורד ואתם מבינים שמדובר בעולם שכולו טוב
אין תמונה
וכמובן שיש לה גם קונסולת משחקים

מה עוד? מערכת אוטומציה מאפשרת שליטה בכל המאפיינים השונים ממקום אחד, ובצורה פשוטה, ובכך לשנות את התאורה, את מצב התריסים, בהירות המסך, תנועת המזרון ועוד. היצרנים אף מציעים שירות אישי, בו יוכל בעל המיטה הגאה לתכנן בעצמו ולהוסיף מאפיינים וטכנולוגיות חדישות למיטת הקסמים הזאת.
כמו כן, מי שיש לו את הכסף למיטת החלומות יוכל לבחור לקבל אותה בשלל צבעים מטאליים יפים, שלא תתנגש, חלילה, עם צבע הווילונות בחדר השינה.

מעצב המיטה הוא אדוארדו קרלינו האיטלקי, בעל סטודיו ת'ינק פיוצ'ר, שהתפעם למשמע התגובות המדהימות לפריט שעיצב. "יש רשימת המתנה ארוכה וזה מאוד משמח", הוא אומר. "כנראה שלא מעט אנשים מעוניינים בקידמה הזאת. הכנסנו לשם מכשיר אקס בוקס 360, אינטרנט אלחוטי, מערכת סאונד מהמשובחות בעולם, תאורת לד מתוחכמת, וכמובן שאת כלי המיטה האיכותיים ביותר. מדובר בהשקעה עצומה, ואנו מתקשים לעמוד במספר ההזמנות שזורמות אלינו מכל רחבי העולם".

אין תמונה
תכל'ס, שווה הלוואה מהבנק, לא?
>> אהבתם? סביר להניח שלא תוכלו לקנות אותה, אז לפחות תעשו לייק
ומה תגידו על מיטה עם רמקולים בכרית ומערכת עיסוי שמתכווננת באמצעות האייפון?