מתלים ללא שימוש במקדחה

מתלים 3M (צילום: Elena Itsenko, Shutterstock)
כל מה שתלוי בתמונה ללא עזרת מקדחה. שווה לנסות בבית | צילום: Elena Itsenko, Shutterstock

"חברת 3M פיתחה פטנט ייחודי עולמי של מתלים דביקים שנצמדים לקיר באמצעות דבק מיוחד, שבעת ההסרה מהקיר המתלה יורד בקלות ומבלי לפגוע בקיר", נכתב בהודעה לתקשורת. וכל מה שאני קראתי זה: "סוף סוף אוכל לתלות בעצמי תמונות מבלי להיות תלויה באף אדם (קלטתם את משחק המילים המתוחכם?)". כן, אני לחלוטין שייכת לז'אנר של נשים שלא נגעו במקדחה בחייהן ויתרה מכך - אין לי שום עניין להתחיל. מבלי להיכנס לדיון פמיניסטי, נדון במוצר עצמו: מדובר בשלל מתלים בשלל עיצובים וצבעים לכל חדרי הבית (גם ובמיוחד לחדרי השירותים) והוא מיועד לכל מי שרק רוצה: שוכרי דירות, בתי עסק וכאלה שפשוט לא רוצים להזיק לקירות שלכם עם מסמרים, דיבלים ויתר ירקות. פעולת הדבקת המתלה היא פשוטה להפליא והמתלים מציעים  פתרון לתליית תמונות (עד משקל 7.2 קילו), תיקים, מעילים ועד לטלוויזיות. המתלה חזק ויציב, מגיע בשלל עיצובים, והיפה בו הוא שלאחר שאין צורך בו, ההסרה קלה ולא משאירה סימנים. ובתמונה אתם יכולים לראות שאפשר לעשות הכול, ובלי מקדחה והמתנה למישהו שיעשה זאת עבורכם.
מחיר: 20-60 שקל, תלוי בדגם.
בשורה התחתונה: להיט. פשוט ככה.
להשיג: www.3m.com/il


1. תמנון כדורסל למים

בעוד שלבריכה ולים הם רצים עוד לפני שמרחתי אותם בקרם הגנה והספקתי להזהיר אותם מטריליוני הסכנות בדרך, הרי שלאמבטיה צריך לאזוק אותם ולאיים על חייהם או על זמן המסך העתידי שלהם אם לא ייכנסו עכשיו ומיד. נשק יום הדין עבור פעוטות הוא ללא ספק משחקי אמבטיה צבעונים, קולניים ומרשרשים. השאלה היא כמה הם מחזיקים מעמד לאורך זמן? ספויילר: הם לא. אחרי שבוע גג - כבר נמאס להם. אבל גם שבוע זה משהו שכל הורה יעריך בהחלט כשמדובר בסרבן אמבטיה. ובכן, משחק התמנון החדש של צעצועי אילנית הצליח לעורר אותם: תמנון חמוד וצבעוני שאליו זורקים כדור וברגע שזה נכנס לסל, הכוכב מאיר ויעניק חיזוק חיובי לילד וטפיחה על השכם להורים.
מחיר: 69.90 שקל
בשורה התחתונה: חמוד מאוד ולא צובר יותר מדי ג'יפה. אין דרך אחרת לומר זאת.
להשיג: בחנויות הצעצועים

2+4. מתנות בעיצוב אישי (לגננות, למורים, לילדים ולהורים, ולמי לא?)

כל מוצר שמצרפים אליו תמונה של היקרים לנו הופך אותו באופן מיידי לבעל ערך ולימים - נוסטלגי ומרגש. במיוחד עכשיו – בתקופה הזו בשנה בה ההורים תרים אחר מתנות מקוריות  לגננות ולמורות (ואולי גם לילדים שלנו שעבדו קשה כל השנה?), סיון שמעיהו – בעלת סטודיו לעיצוב מתנות, מציעה מגוון של מתנות בהקדשה אישית: לוחות מודעות, שלטים לדלת, תיקים, לוחות שנה, אותיות עץ, עץ שורשים ועוד.
מחיר: 50-150 שקל
בשורה התחתונה: ההזמנה היא פשוטה (באמצעות האתר והעלאת תמונה רלוונטית), המחירים סבירים והתוצאה מתוקה ונוגעת ללב.
להשיג:  סיון שמעיהו - מתנות בעיצוב אישי

צרכנות 15.6 (צילום: ratselmeister, Shutterstock)
חדש על המדף | צילום: ratselmeister, Shutterstock

3. המחברת הגאונית

"המחברת הגאונית", לכיתות א'-ח' מבקשת להוות פתרון עבור אלפי תלמידי יסודי שנאבקים מדי יום בלימוד כתיבה בפורמט קטן ומצומצם של מחברות מיושנות וכן, פותחה בייעוצו של אופטומטריסט לבעיות ראייה ומיקוד אצל ילדים. המחברות פותחו ועוצבו על מנת לאפשר ריכוז מקסימלי וכתיבה בקלות לתלמידים. בשל גודלה, מסבירים לנו, התלמיד מרוויח מרחב אופטי, לדיוק וסדר, ללא קיטוע המחברות הקטנות. כמו כן, מבנה המחברת מאפשר הצמדה והדבקה של דפים נלווים ללמידה וחסכון באביזרים נלווים כמו קלסר, דפדפות, ניילוניות וכו'. המחברת לבדה מתאימה ללימוד שנתי של מקצוע בכללותו, וכך חוסכת גם משקל רב בילקוט הילד. עיצוב הדפים עצמם, מותאם קוגניטיבית לצורכי התלמיד, עם שורות לבנות וברורות, המופרדות בריווח גדול עם שורות תכלת, שהווכח מדעית כצבע שעוזר לריכוז, מיקוד אופטי ורוגע. דגמי המחברות: "דגם אילה" מקווקוו לכיתות א'-ב', "דגם טליה" משבצות מקווקוו לאותיות ומספרים לכיתות א'-ב', "דגם שיר" מקווקוו לכיתות ב' ומעלה, "דגם מיכאל" חשבון לכיתות ב' ומעלה ו"דגם  "English לאנגלית.

מחיר: 13 שקל.
להשיג: רשת צומת ספרים, רשת סטימצקי וחנויות כלי כתיבה ברחבי הארץ.

5. מוצצים סובינקס

מה כבר יש לכתוב על מוצצים? שהם מצילים את חיינו, ובאותה נשימה: הולכים לאיבוד בקצב מסחרר? שהם עולים הון אבל כנראה ששווים כל שקל בתמורה לרוגע ושלווה? לרוב אין כל כך מה לחדש בגזת הגומי, אבל כשראינו את המוצצים המעוצבים והחדשים של חברת סובינקס הספרדית – חשבנו שגם אתם תרצו להכיר. הם עושים את העבודה של כל מוצץ בשוק, רק שהם ממש אבל ממש יפים. קולקציית ה"הוט קוטור" החדשה מציעה לוק שאינו מתיילד תוך שימוש באלמנטים מעולם התכשיטנות עם שימוש בצבעי זהב, אדום וצהוב. נדלקתם? אז העיצוב הזה מגיע גם לבקבוקים ולקליפס עבור המוצץ שחס וחלילה לא יילך לאיבוד. המחירים, ובכן, הוט קוטור גם כן.
מחירים: מוצץ יחיד: 34 שקל. בקבוק: 59 שקל. קליפס: 30 שקל.
בשורה התחתונה: הדודה מתחתנת? תקנו לילד מוצץ שיצטלם יפה
להשיג: בייביסיטר, שילב, מוצצים ובחנויות המתמחות.

>> לעוד מוצרים חדשים על המדף