אתר בגדי ילדים JOY APPAREL

כשהורה קונה לילדים שלו בגדים, מעניינים אותו שני דברים: שהם יהיו יפים ונוחים. פייר, לא בכל חנות זה מצליח ולפעמים פרמטר אחד בא על חשבון השני. מותג אופנה חדש בשם JOY APPAREL, המיועד לתינוקות ופעוטות, מנסה לשלב בין השניים מבלי לוותר על אף אחד מהם. מדובר בבגדי בבגדי street wear"" שיקיים ואיכותיים, השונים מהתבנית הקבועה שמציעות הרשתות הגדולות. המבחר אמנם די קטן, אבל כל העיצובים מוקפדים ורואים ששמו לב לדברים הקטנים. הקטנה התלהבה, וביקשה ללבוש אותם לגן. בהתחלה הרמנו גבה, כי לא רצינו שתלכלך בגדים כה חדשים ומעוצבים, אבל אז הבנו שאלו בדיוק מסוג הבגדים שאפשר גם ללבוש לגן וגם לארוחת שישי אצל סבתא או ליומולדת של חבר מהגן. הבדים נעימים על הגוף ונראה שהיה לה מאוד נוח איתם.
בשורה התחתונה:
בגדים מדליקים ונוחים שכנראה לא תראו על מישהו אחר בגן, במחירים לא גבוהים במיוחד כפי שהתרגלנו לראות במותגי בוטיק.
מחירים: מ-35 ועד 75 שקלים, בחודש אוגוסט יש סייל של 50% הנחה על מגוון פריטים.
להשיג: באתר המותג joyapparel  ובחנויות בוטיק לתינוקות ופעוטות.

>> לעמוד פייסבוק "להיות הורים טובים" עשיתם לייק?

תרסיס נגד כינים

תרסיס נגד כינים הדרין (צילום: יחצ הדרין)
בלי חומרי הדברה כימיים | צילום: יחצ הדרין

המחשבה הראשונה שעולה אצל כל הורה כשהוא רואה בכניסה לגן שלט "הכינה נחמה הגיעה לגנינו", זה "בבקשה שזה לא הילד שלי". לא משום הפדיחה, אלא בגלל שכל הורה מנוסה יודע שלהוציא כינים מהראש זה עניין לא פשוט בכלל. לבת שלי יש שיער מלא ומתולתל, מאוד מתולתל. למזלי, כינים מגיעות אליה פחות מהמצופה, אבל כשזה קורה זאת חתיכת עבודה להוציא אותם משם. יש לנו שמפו מיוחד, מסרק מיוחד ומה לא. כשאלו לא עזרו ניסינו את תרסיס הדרין Once. מדובר בתכשיר שאינו מכיל חומרי הדברה כימיים, ולכן לא שורף או צורב את העיניים והוא מאוד קל לשימוש ותפעול. הוא מכיל שני חומרים פעילים: דימטיקון - תרכובת סיליקון שמטפלת בכינים החיות, ופנטרול - מולקולה אורגנית טבעית הנמצאת בשמנים אתריים, המאפשרת לדימטיקון לחדור אל תוך ביצי הכינים ולהשמידן. בחברה מבטיחים שזה משמיד את הכינים והביצים בטיפול אחד בן רבע שעה. אני לא יודעת אם זה בגלל השיער המתולתל של בתי, אבל במקרה שלה זה חיסל כמעט את כל הכינים שהיו בטיפול, לא את כולם. מה שכן, התרסיס השמיד את הביצים לגמרי, שזה בדרך כלל הקושי העיקרי. אני מאמינה שבטיפול הבא עם  התרסיס כבר לא יישאר כלום.
בשורה התחתונה: תכשיר מאוד ידידותי – לסביבה, לילד ולהורה, הוא קל לשימוש ואחרי שניסיתי כמה תכשירים זה סיפק את ההטבה המשמעותית. בהחלט עושה את העבודה, חשוב לפעול לפי ההוראות כדי שהתרסיס יעבוד כמו שצריך.
מחיר: 80 שקלים.
להשיג: ברשתות הפארם, בבתי מרקחת פרטיים, בבתי המרקחת של כל קופות החולים ובבתי מרקחת דיגיטליים.

ג'ל דוחה יתושים

ג'ל דוחה יתושים אוטן (צילום: אס.סי.ג'ונסון)
המותג הידוע מגיע כעת גם לילדים הקטנים | צילום: אס.סי.ג'ונסון
כן, היתושים עדיין כאן, וכן, הם עדיין עוקצים את הילדים שלי. הפעם החלטנו לנסות את התכשיר אוטן ג'וניור. לא בטוח עד כמה הוא שונה מאחרים ברמת ההגנה, אבל יש לו כמה פרמטרים שמאוד אהבנו: יש לו ריח נעים, הוא אינו שמנוני ולא משאיר תחושה דביקה על הגוף, והדבר הייחודי שלו זה שיש לו מרקם של ג'ל אשר נספג בקלות. הוא קטן ונכנס בקלות לתיק הגן ומצויין גם לטיולים, והכי חשוב – אינו מכיל את החומר הכימי DEET שאינו מומלץ לשימוש בילדים.
בשורה התחתונה: יש לו ריח נעים, הוא עושה את העבודה וגם קטן מספיק להיכנס לתיק הקטן של הילדים. אנחנו מרוצים.
מחיר: 24.90 שקל.
להשיג: ברשתות השיווק והפארם ובתי מרקחת ברחבי הארץ.

פופיז: ספות פוף חדשות

אין תמונה
רך ונעים למגע
הילדים התלהבו מאוד מבואה של ספת הפוף החדשה בצורת הצפרדע. מדובר במעין כורסת פרווה גדולה ליחיד, עם משענות ידיים ומשענת גדולה לגב ולראש. החיסרון המרכזי של הצפרדע החדשה שלנו: היא לא עומדת זקופה, והראש שלה נשמט כל הזמן אחורה (או קדימה, על ראשו של הפעוט המתפנק עליה).
בשורה התחתונה: זהו פוף רך ונעים מאוד למגע, כיפי להתפרקדות ולהשתוללות – אבל חוסר היציבות שלו פוגם בהנאה. ספת פופיז מגיעה בצורת קוף, כלב, צפרדע או דב פנדה. מחיר: 295 שקל (משלוחים לכל הארץ במחיר של 45-75 שקלים).
להשיג: בעמוד הפייסבוק של פופיז.

>> במדור הקודם: על מנשא הכל כלול כבר שמעתם?

לכל המדורים הקודמים