PLAY פסטיגל: מתחברים לחיים האמיתיים

על מה: המשחק הוא עולם וירטואלי בו אפשר להיות מי שאתה רוצה, מקום בו המציאות והדמיון מתחברים לאחד. בעולם הזה יש משחק שבו כל אחד יכול לשיר, לרקוד, להתלבש כמו כוכב ולהופיע מול אלפי אנשים.
אבל במציאות כשהגיבורים שלנו מורידים את משקפי המשחק הם צריכים להתמודד עם חיים לא פשוטים. האם יצליחו להיות גיבורים גם בחיים האמיתיים?  האם יצליחו לצאת לרגע מהמסכים?  להתחבר אחד לשני? ובמיוחד להתחבר לחיים האמיתיים!
שחקנים: איתי לוי, עדן בן זקן, נועה קירל,  מרגי, אליאנה תדהר, טלי אורן, שירה לוי, גפן ברקאי, אנה זק, אבי קורניק, קווין רובין, אוראל צברי, דניאל עמית, אייל שכטר. בתפקיד ממציא המשחק: המאסטרו - צביקה פיק

מחיר: מכירת כרטיסים בהטבה: שופרסל- החל מ- 69 שקל, הסתדרות המורים- החל מ- 35 שקל חבר- החל מ-25 שקל , בהצדעה- החל מ- 49 שקל. חברי מועדון הייטקזון 68 שקל.
קופת תל אביב | *2207, קופת חיפה  | 04-8662244, בימות ירושלים 

רוק בבית הספר

על מה: המחזמר מאת אנדרו לויד וובר המבוסס על סרט הקולנוע המצליח משנת 2003 מגיע לראשונה לישראל, אחרי הפקות מצליחות על במות הברודווי והווסט אנד.

שחקנים: טל פרידמן, אייל רובינסון, זהר בדש, הגר אנג'ל.

מחיר: 199 שקל. ישרכארט 1+1. ידיעות אחרונות: 119 שקל. מנויי פיס: 60 שקל. חברי מועדון הייטקזון 95 שקל. להשיג: כאן

מותק גיבורי החלומות

מותק גיבורי החלומות - חנוכה 2019
מותק גיבורי החלומות

על מה: המחזמר מציג סיפור עלילה מקורי, ששם דגש על כך שחלומות נועדו על מנת שנגשים אותם. בחגיגה של קצב, ריקוד, צחוק ורגש, יבינו גיבורי החלומות שבשביל להגשים חלום צריך רק אמונה, אהבה וחיוך.

שחקנים: כוכבת הילדים מיקי, מיכל הקטנה, דוד חיים, בובו, מני ממטרה וקופיקו, כשלראשונה יתארחו לצידם המותגים הבינלאומיים הפופולריים לילדים- כוח פי ג'יי ובייבי שארק.

מחיר: 172 שקל, מכירה מוקדמת: 139 שקל. ביחד בשבילך: החל מ- 39 שקל , הסתדרות המורים: החל מ-39 שקל,  חבר: החל מ-25 שקל, ישראכרט: 69 שקל, סופרפארם (האגיס): 69 שקל. חברי מועדון הייטקזון 68 שקל. מבצעים נוספים בחברות האשראי ובוועדים. היכן: היכל שלמה, המשכן לאמנויות הבמה באר שבע, בנייני האומה ירושלים.

רפונזל

על מה: המחזמר מספר את סיפורה של נסיכה אבודה רפונזל עם שיער ארוך קסום אשר משתוקקת לעזוב את מגדלה המבודד. בניגוד לרצונה של אמה, היא מגייסת את עזרתו של חברה שחקן בתאטרון נודד לקחת אותה החוצה אל העולם שאותו היא מעולם לא ראתה.

שחקנים: נעמה סופר על, אוולין הגואל, טל מוסרי, מרטין אומנסקי.

מחיר: 119 שקל. מכירה מוקדמת: 89 שקל. מנוי מפעל פיס: 36 שקל. Cal ודיינרס: 59 שקל. חברי מועדון הייטקזון 39 שקל. כרטיסי אשראי 1+1. לרכישה

אנני

על מה: סיפורה המרגש של אנני השובבה והפקחית, מתחיל בבית היתומות העלוב של מיס האניגן המרשעת, ומסתיים, למרות כל הקשיים, באחוזתו המפוארת של המיליארדר אוליבר ווארבאך שאת ליבו כובשת אנני בעליזות וחוכמה.

שחקנים: נתן דטנר, מיקי קם/טלי אורן, חני נחמיאס, דליק ווליניץ, רועי וינברג, הילה אויזמן, בר מיניאלי/שי הראל/ליה שקד

מחיר: 149-199 שקל. דיסקונט: 150 שקל לזוג/290 שקל ל-4 כרטיסים, ישרכראט 1+1. מנוי מפעל פיס 56 שקל.

כמו גדולים

על מה: מחזמר מקורי משירי הילדים ושירים אהובים אחרים של גדול הזמרים, אריק איינשטיין יעלה בדצמ' הקרוב, מחזה לכל המשפחה.

שחקנים: ישראל קטורזה, עומר חזן, קים אור אזולאי וכתריה פאוץ'. לסירוגין עם נועם קליינשטיין.

מחיר: 149 ש"ח. החל מ-55 שקל בכל ועדי העובדים, בהצדעה, חבר, קרנות שוטרים, הסתדרות המורים, ביחד, בשבילך, מעדון טוב, הייטזון,1+1 בחברות האשראי ועוד. מנוי מפעל פיס 32 שקל. Cal ודיינרס: 75 שקל. חברי מועדון הייטקזון 59 שקל. 

בילבי

על מה: בילבי השובבה, יתומה מאם ואביה הוא פיראט שנמצא בים, מתגוררת לבדה בוילה המכונה "וילה מצחיקולה" יחד עם קוף הידוע בכינוי "מיסטר נילסון" ועם סוס אותו היא מרימה במו ידיה, כיוון שהיא הילדה הכי חזקה בעולם  בזכות חוכמתה הטבעית, נאמנותה, הרפתקנותה ועצמאותה המשוחררת ממגבלות עולם המבוגרים ומהמציאות הרגילה היא שובה ומשמחת את לבם של כל הסובבים אותה.

שחקנים: ציפי שביט ונלי תגר, עידן אלתרמן ואבי גריינק, אודי גוטשלק ואביעד בנטוב

מחיר: 169-199 שקל. דיסקונט: 150 שקל לזוג, 290 שקל ל-4 כרטיסים, ישראכארט ואמריקן אקספרס 1+1. מנוי מפעל פיס 56 שקל.

בת הים הקטנה

על מה: סיפור האהבה של כל הזמנים בעיבוד קסום ומרגש לכל המשפחה מאת הסופרת והפזמונאית סמדר שיר, על פי ספרו הקלאסי של הנס כריסטיאן אנדרסן. 

שחקנים: עדי ביטי, אילנה אביטל, בר גרוצקי

להשיג: חברי מועדון הייטקזון 39 שקל. איוונטים 9066* ובאתר

POP UP MUSIC

על מה: מופע המוסיקה הגדול בישראל יוצא לדרך  פופ אפ מיוזיק 2019 בפעם ה -2 בהשתתפות: עומר אדם , נטע ברזילי , משה פרץ , רותם כהן, קרן פלס ואלי ומריאנו.

מחיר: המחירים נעים בין 139-249 ש"ח. ברכישה עם כ. אשראי לאומי: החל מ 79 שקל *עד 4 כרטיסים. ברכישה באפליקציית גודיז: החל מ 69 ₪ + 5 גודיז *עד 4 כרטיסים. קופת תל אביב *2207

חפש את המטמון

חפש את המטמון - חנוכה 2019
חפש את המטמון

על מה: המנהלת המוזרה של בית ספר דרורים, מיכל ינאי שטקליס, מתמודדת עם כמה תלמידים מאוד מעניינים. אל בית הספר מגיעה פיה ששולחת את כולם למשימה מסתורית בעקבות המטמון הגדול ביותר בעולם.

שחקנים: מיכל ינאי, שי ורועי, רוי בו, יובל המבולבל, קוגומלו

מחיר: 149 שקל, ביחד בשבילך: 49 שקל, הסתדרות המורים: 59 שקל,חצי חינם:59 שקל,  חבר: 64 שקל. מנוי מפעל פיס 45 שקל. Cal ודיינרס: 55-69 שקל. חברי מועדון הייטקזון 59 שקל.

רובין הוד ולוחמי הצדק

על מה: הסיפור הניצחי על אלוף הגנבים שרוצה לפרוש מחיי הגנב-הנמלט בגרסה מודרנית.

שחקנים: רן דנקר, חנה לסלאו, רוני דלומי, שלומי קוריאט ואגם בוחבוט

מחיר: מחיר מלא: 149 שקל. מכירה מוקדמת: 109 שקל. וועדים : ישראכרט – 59 ש"ח , אמריקן אקספרס – 49 ש"ח בתוספת נקודות  פלייקארד – כרטיס תמורת נקודות הנוסע המתמיד ויזה כאל – כרטיס ב-69 ש"ח מפעל הפיס – כרטיס ב-45 שח. מנוי מפעל פיס 32 שקל. Cal ודיינרס: 69 שקל. חברי מועדון הייטקזון 49 שקל. לרכישת כרטיסים בקופת איוונטים

אינג'וי

אינג'וי - חנוכה 2019 (צילום: אילן בשור)
אינג'וי | צילום: אילן בשור

על מה: מופע קומי, מוסיקלי וחד פעמי שהוא שילוב בין שני הצמדים הפופולאריים ביותר כיום בשטח : עופר ומאור הסטנדאפיסטים של הילדים- כוכבי תוכנית "הצחוקייה" המשודרת בערוץ ניקלודיאון, חוברים לסמולקין וליזה (סמוליזה) כוכבי הילדים הגדולים ביותר כיום ברשת.

מחיר: 119 שקל, מכירה מוקדמת: 99 שקל ,חבר 54 שקל, הסתדרות: 69 שקל 1+1 חברות האשראי. לפרטים

קול הנערים

קול הנערים - חנוכה 2019 (צילום: רונן אקרמן)
קול הנערים | צילום: רונן אקרמן

על מה: סיפור העלילה מתרכז בפנימייה לבנים המנוהלת בקפדנות יתר ע"י מנהל קשוח (צביקה הדר), השולט בבנים הסוררים ביד רמה. כאשר מגיע מורה חדש (יפתח קליין), תמים ואנושי הוא מצליח לשנות את הרגלי הלמידה ואת גישת התלמידים לחיים באמצעות מקהלת בנים שהוא מקים. מומלץ לגילאים 4-12

שחקנים: צביקה הדר, יפתח קליין, אברהם סלקטר, אור טרגן ובהשתתפות אנסמבל שחקנים ורקדנים.

מחיר: 109 שקל. מנוי מפעל פיס 46 שקל. 

סיפורי אלף לילה ולילה

אלף לילה ולילה  - חנוכה 2019 (צילום: מאיה פופלינגר)
אלף לילה ולילה | צילום: מאיה פופלינגר

על מה: סיפוריה הקסומים של שחרזדה מתעוררים לחיים במחזמר מצחיק, מרגש, ומלא שירים והרפתקאות. בסופו שחרזדה האמיצה מלמדת את הנסיך ואותנו שכל אחד איתנו צריך לכתוב את הסיפור שלו. לגילאי 5-12

שחקנים: שחקני שנה ג' בבית הספר למשחק בית צבי

מחיר
: 80-100 שקל. רכישת כרטיסים באתר בית צבי

קרקס מיומנה

קרקס מיומנה - חנוכה 2019
קרקס מיומנה

על מה: מופע מוסיקלי, קצבי וסוחף בשילוב טכנולוגיה, אקרובטיקה, לוליינות וקרקס מודרני בקטעים עוצרי נשימה. במופע גם הפעלת קהל ייחודית  משולבת טכנולוגיה. בהשתתפות 15 אמנים שלכל אחד מהם יש את הכישרון שלו. הם רקדנים, הם זמרים, אקרובטים, לוליינים, קומיקאים ומוסיקאים

מחיר: 119 שקל. הטבה ללקוחות ישראכרט כרטיס ב-69 ש"ח, הטבה ללקוחות - כרטיס ב-59 ₪  max, הטבה ללקוחות אמריקן אקספרס כרטיס וחברי מועדון הייטקזון ב-59 ש"ח

קרקס הגיבורים

על מה: חשבתם לעצמכם אי פעם איך זה להציל את העולם? גיבורי העל שלנו מתאחדים למען הצלת העולם ומתגברים על כוחות הרשע במופע קרקס עלילתי עוצר נשימה. "קרקס הגיבורים" ילמד אתכם איך זה להיות גיבור ואיך ביחד אפשר לנצח כל דבר.

מחיר: 99 שקל. מכירה מוקדמת: 79 שקל. ועדין: 69 שקל. כרטיסי אשראי: 59 שקל. חברי מועדון הייטקזון 39 שקל. 

בלאגן בקרקס

בלאגן בקרקס - חנוכה 2019 (צילום: TEENK)
בלאגן בקרקס | צילום: TEENK

על מה: קרקס ״גלקסיה״ מגיע לישראל עם אנשי גומי מגאנה, להקות להטוטנים וליצנים מרוסיה, אמן צללים מאוזבקיסטן, אמני בועות סבון מבולגריה, אקרובטים מאתיופיה, קוסמים וכולם ילוו בתזמורת חיה של 32 נגנים, והפעם בהשתתפות כוכבי הילדים והנוער רז ספני וחבורת "בלאגן".

מחיר: 139-199 שקל. ילד עד גיל 12: 119-139 שקל. להשיג: 072-275-3221 או *3221 ובאתר

סינדרלה - הבלט הישראלי 

סינדרלה בלט - חנוכה 2019 (צילום: אירה טשליצקי)
סינדרלה בלט | צילום: אירה טשליצקי

על מה: הסיפור המוכר של סינדרלה מתעורר לחיים בהפקה העשירה של הבלט הישראלי. עולם אגדה צבעוני ומרשים נפתח על הבמה וסוחף אליו את העין והלב. הדמויות המוכרות של סינדרלה אמה ואחיותיה זורמות עם המוסיקה בחן רב והסיפור המרתק זוכה לגרסה מרהיבה  בבלט קלאסי.

מחיר: 99-129 שקל. מועדון טוב- החל מ- 47 שח, חבר- החל מ- 45-58 שח, בהצדעה- החל מ- 49-59 שח, ביחד בשבילך- החל מ- 59 שח, ויזה החל מ 59 שח , ישראכרט החל מ 49 שח , אמריקן אקספרס החל מ 49 , פלייקארד כרטיס תמורת נקודות.מנוי מפעל פיס 36 שקל. Cal ודיינרס: 55-69 שקל. חברי מועדון הייטקזון 39 שקל. 

TEEN CITY

אינג'וי - חנוכה 2019
TEEN CITY

על מה: פסטיבל נוער של ישראל שאורך 8 ימים ובו מתחמי אטרקציות שמוציאים את כל המיוזרים, יוטיוברם והאינסטגרמים אל הבמות. המופעים: הממלכה של משפחת ספיר, הטיק טוק SHOW,
פשוט לשיר עם בן וטיי, המתיחה הגדולה- פול האוס
מחיר: 149 שקל כניסה למופע אחד ולאטרקציות במתחם. להשיג באתר פשבר 

שלמה המלך ומלכת שבא

שלמה המלך ומלכת שבא - חנוכה 2019
שלמה המלך ומלכת שבא

על מה: סיפורו של מלך שלמה ומלכת שבא בשילוב יצירותיו המפורסמות של חיים נחמן ביאליק לציון 75 שנה ללכתו של המשורר הלאומי.

שחקנים: רינת גבאי, גיא זוארץ, טיטי איינהו ועודד פז

מחיר: 89 שקל. מנוי מפעל פיס 42 שקל. חברי מועדון הייטקזון 59 שקל. ללקוחות יינן ביתן ומגה - 59 שקל. כרטיסים באתר בראבו 

פיטר הארנב- לונדון

פיטר הארנב לונדון תיאטרון הילדים הישראלי (צילום: ניר סלקמן)
פיטר הארנב לונדון תיאטרון הילדים הישראלי | צילום: ניר סלקמן

על מה: ההצגה 'פיטר הארנב- לונדון' בניהולה האומנותי של אילון נופר מיוצרי מיומנה, מגוללת את סיפורם של פיטר הארנב וחבריו שמנסים להציל את הגינה מפני מר מקרגור שהציב גדר ענקית ומונע מהארנבים להיכנס. בעזרת ענבלי הם מוצאים פתרון יצירתי להתמודד עם הסכנות שאורבות להם מעבר לפינה.

שחקנים: את פיטר הארנב מדובב הזמר לירון לב ובהשתתפותה של כוכבת הילדים ענבלי.

מחיר:   85 -75 שקלים. מחיר בוועדים החל מ-45 ש"ח. מכירה בחבר, מגה, מועדון טוב, הסתדרות המורים, קרנות השוטרים, מועדון שלך, שלייקס, ויזה כאל ודיינרס.

להשיג: https://kupatbravo.co.il/announce/65307

 

הנסיכה של אנדרסן

על מה:  המחזמר מגולל את העלילה הקלאסית "הנסיכה והברבורים" של הנס כריסטיאן אנדרסן, בעיבוד מוזיקלי חדש, המספר על נסיכה ו-11 אחיה, המגורשים מהארמון על ידי אימם החורגת והמרושעת המתכננת להשתלט על כל הממלכה. המלכה הרעה מכשפת את הנסיכים והופכת אותם לברבורי בר מלבד הנסיכה הקטנה שמצליחה לחמוק ולהסתתר ביער, שם היא לומדת לשרוד. האחים לא מפסיקים לחפש אחר אחותם האבודה, ולבסוף כשהם מוצאים אותה, הם מביאים אותה למקום מבטחים, שם היא מגלה כיצד תוכל להסיר את הכישוף.

שחקנים: שחקני בימת הנוער רחובות

מחיר: 49 ₪ לכרטיס (לתושבי רחובות 45 ₪ לכרטיס) הזמנת כרטיסים באתר החברה העירונית רחובות

דוקטור דוליטל 

דוקטור דוליטל (צילום: בני גם זו לטובה)
דוקטור דוליטל | צילום: בני גם זו לטובה


הצגה מוסיקלית צבעונית, מצחיקה ומרגשת לכל המשפחה על רופא החיות האהוב בעולם. עם ענבר דנון, בל וענונו, יעל חיימובסקי, דני לשמן, אורי סממה, איתי פולישוק, זיו פלג

איפה? תיאטרון המדיטק חולון - גולדה מאיר 6 חולון (חניה חינם בשפע)

מחיר: 75 ₪. הנחה לחברי הוועדים: מגה לאן, חבר, עובדי מדינה, הסתדרות המורים, וועד ארגון עובדי עיריית, תל אביב, ועד עובדי בנק דיסקונט, מועדון שלך, מפעל הפיס.

היכן מזמינים?1800-20-29-30 או באתר המדיטק