יש עם מי לדבר

מי אני: היפו חברי הטוב

אין תמונה
זה רך ומתוק

לא משנה בני כמה נהיה, כשמגיעה לידינו בובה פרוותית, אין מנוס אלא להעביר ויש ארוך ומענג על לחיינו. משהו במגע הנעים והמבט המתוק שתמיד דבוק לה על הפנים, מחזיר אותנו אל התקופה ההיא, ששום דבר לא באמת הטריד אותנו, מלבד אולי פיפי בחיתול. כך בדיוק הגיבה בתי בת השנתיים להיפופוטם היפו. ראשית, מבלי שהכירה אותו קודם לכן, היא תלשה אותו מידיי וחיבקה אותו כאילו היה בן אבוד ששב מהקרב. ובצדק: הבובה רכה, צבעונית, נעימה להפליא ובדיוק בגודל המתאים לחיבוקי של ילד.

במבחן המסרים, כל נגיעה באחד מאיברי הגוף של היפו גורמת לו להשמיע משפטים מתוקים כמו "אני מחבק את אמא חיבוק גדול גדול עם הידיים שלי", וכשנחה עליו הרוח (כלומר כשלוחצים על הרגל השמאלית) הוא גם מזמר שירים מקוריים כמו "בגוף שלי כמעט הכל בשתיים" ו "אני שעון קטן עם מחוגים". לכל איבר בגוף יש לפחות שלושה צלילים שונים, די והותר.

ובכל זאת: המנגנון עובד כך שאם בזמן השמעת משפט, הקטנה לחצה על איבר אחר - המשפט ייקטע על ידי זה החדש, מה שיוצר לעיתים מיקס של צלילים לא נעימים לשמיעה. מה שכן, ניתן להנמיך את עצמת הקול ואף להשתיק לחלוטין, שזו אפשרות קריטית בכל צעצוע רועש, כמו שאתם בטח יודעים.
בשורה התחתונה: היפו הפך במהרה לבן בית. הבעיה היחידה שאת כל אלה הוא עשה כשהוא דומם לחלוטין - ברגע שהתחיל לדבר משום מה הקטנה נסוגה ממנו. אולי היא התביישה כי הוא כבר יודע לדבר יותר טוב ממנה?
כמה אני עולה: 149 שקל.
תשיגו אותי: בToys R Us.

פשוט חלום

מי אני: מובייל אי החלומות

אין תמונה
אפילו צלילי הטבע באו לנו טוב

קשה להאמין, אבל אפילו ברכישת מוביילים לזאטוטה הצלחתי לפשל. המובייל הראשון שנרכש עבורה לימד אותי דבר או שניים על תורת הבובות הנעות במעגל: הבובות בו היו קטנות מדי מכדי שתוכל לקלוט אותן בטווח הראייה של תינוקת בת יומה, ואילו הווליום היה חזק אפילו לאוזן של בוגר בלי שום אפשרות לשלוט על עוצמתו, שלא לומר להשתיק אותו.

לכן עשיתי תיקון עם מובייל אי החלומות של חברת Tiny Love: הוא מגיע מעוצב כעץ בעל שלושה ענפים, שמכל אחד מהם תלויה בובה שונה (קופיף, ג'ירפה וציפור), גדולה ובעלת נוכחות. בגזרת המוסיקה, ישנן 4 מלודיות (2 קלאסיות ושתי מנגינות של צלילי טבע, שמצליחים באופן מפתיע לא לעצבן). חשוב מכך: אפשר להנמיך את המוסיקה ואף להשתיק לגמרי, ולא פעם יוצא שהקטנה נרדמה רק מעצם התנועה במעגל של הקופיף וחבריו. כמו כן, מצורף גם קופיף נוסף שמאיר באור עדין את המובייל בלילה.
בשורה התחתונה: מובייל שעושה את העבודה, ועל אף שניתן למצוא מוביילים זולים ממנו, הוא בהחלט שווה את ההשקעה.
כמה אני עולה: 349 שקל.
תשיגו אותי: בשילב.

חרוז מחני

מי אני: "שירון הקסמים פסח" - די.וי.די. ילדים לפסח

אין תמונה
עינת שרוף, מאחורייך

ממש בימים אלה חוזרים הילדים מהגן כשהם מזמרים שורות משירי חג הפסח. ההורים גאים בילדים שמתגלים בסדר ככוכבים העולים של השירה בציבור. אז כדי לתת חיזוק ולהיזכר בעצמנו בכל שירי החג, אפשר ורצוי לשמוע ביחד שירים של פסח - ואיזו דרך יותר טובה מאשר סרט שסורק את כל השירים וגם מרתק את הפעוט?

ב"שירון הקסמים פסח", שירי החג שזורים בעלילה קלילה בניצוחה של גיבורת הילדות שלנו, חני נחמיאס. השירון הקסום מעופף ממקום למקום בדרכו לבית המשפחה המארחת אותו בערב החג, ותוך כדי כך שר שירים - ומתמודד עם שדון קטן (ניקי גולדשטיין, שאיכשהו מצליח להצחיק גם את המבוגרים) המנסה לעמוד בדרכו כי הוא "שונא את שירי פסח!". הנסיין בן השנתיים פלוס שלנו ראה והיה מבסוט. הוא המשיך לשאול "איפה הוא?" בכל פעם שהשדון נעלם, ומחא כפיים יחד עם חני.
בשורה התחתונה: אי אפשר ממש לפספס פה. כולנו מכירים את השירים, הביצועים נעימים לאוזן והעלילה צבעונית ומדברת בשפה של הפעוטות. קניה בטוחה. ואגב, פרקי הסדרה ישודרו בערוץ הופ! בתאריכים 21.3- 6.4 בשעות 7:40- 17:50.
כמה אני עולה: 39.99 שקל.
תשיגו אותי: ברשתות הגדולות וחנויות ברחבי הארץ.

פוף מולטי טאסקינג

מי אני: כרית הנקה ופעילות של Hugs

אין תמונה
כיתוב כלשהו

יש אמהות שלא זזות מחדר השינה לסלון בלי כרית ההנקה, ויש שממש לא בקטע. אבל הכרית הבאה היא ג'ימבורי שלם: כרית תמיכה לאם ולתינוק וגם כרית פעילות - בקיצור, שימושית לאם ולעולל. היא נוחה ורכה, וניתן להשיב עליה את הקטן בשעת משחק או מנוחה.
התינוק יכול  לשהות בנוחות ובביטחון בכרית כאשר הוא משחק או שוכב בה. כרית הפעילות מאפשרת לתינוק לשכב בצורה אנכית לאחר הארוחה, וכך עוזרת לו במניעת פליטות מרובות.

שורה תחתונה: אם אתם נמנים על חובבי הפופים וכריות ההנקה, מדובר במוצר יעיל לתינוק שיכול לשרת אתכם בחודשי חייו הראשונים.
כמה אני עולה: 279 שקל.
תשיגו אותי ב: אתר hugs.

>> לכתבה הקודמת במדור: בגדי תינוקות חדשים לאביב
לכל כתבות הצרכנות לבית