תחפושת נועה קירל של שושי זוהר
דומה לנועה קירל? | צילום: רן ברגמן, יחסי ציבור

חברת "שושי זוהר תחפושות שאוהבים", יצרנית התחפושות הגדולה בארץ, הציגה היום (ב') את קולקציית התחפושות החדשה לשנת 2020 לכל הגילאים. המבחר כולל את להיטי השנה והמותגים המבוקשים עם תחפושות בעלות תו תקן ישראלי לפעוטות, ילדים, נוער ומבוגרים בעיצובים  מגוונים.

בין היתר אפשר למצוא שלל תחפושות של כוכב הפסטיגל האחרון – דמויות של נועה קירל,  מרגי, עדן בן זקן, איתי לוי, אליאנה תדהר, שירה לוי, אנה זק וקווין רובין. מעריצותיה של קירל יוכלו לבחור מבין 14 תחפושות בדמותה, עם פאייטים ונצנצים לרוב, ובנוסף באביזרים ובתכשיטים משלימים.

גם להקת הבנות פורמולה, הרכב הפופ של כוכבות הרשת אנג'ל ברנס, טניה לאורן והאחיות עלמה וליה ציון זוכה לתחפושות משלו.

תחפושת פורמולה של שושי זוהר
תחפושת פורמולה | צילום: רן ברגמן, יחסי ציבור

הקטנים יותר יוכלו ליהנות מהתחפושת השווה מיליונים – בייבי שארק, עם שלושת דמויות משפחת הכרישים ופינג פונג השועל. המותגים האהובים לילדים ממשיכים להיות מבוקשים גם השנה עם תחפושות חדשות של ברבי בסגנון הקומיקס, צבי הנינג'ה ופאוור ריינג'רס עם 3 דמויות חדשות מסדרת הטלויזיה, כוח PJ, מפרץ ההרפתקאות, סמי הכבאי, מטוסי על, בוב ספוג ובוב הבנאי. לצדם כוכבי הילדים הישראלים: מיקי מוכתר ויובל המבולבל אליהם מצטרפות כוכבות היוטיוב הצעירות שי-יה ומור מהתכנית "מסיבת יצירה".

תחפושת יובל המבולבל של שושי זוהר
צילום: סטודיו שושי זוהר, יחסי ציבור

אי אפשר בלי אנה ואלזה, שחזרו השנה עם "פרוזן 2" וסדרה חדשה של תחפושות בדמותן. גם אלאדין והג'יני זוכים למקום של כבוד, כמו גם מליפיסנט ושמלות נשף בדמותן של כוכבות דיסני הוותיקות.

תחפושת פרוזן של שושי זוהר
פרוזן לנצח | צילום: סטודיו שושי זוהר, יחסי ציבור

 גם הסרט "הקוסם מארץ עוץ" שציין יומולדת 80 זוכה לחיים עם תחפושות של דורותי, איש הפח, האריה והדחליל.

תחפושת ילדת הפח של שושי זוהר
תחפושת ילדת הפח | צילום: רן ברגמן, יחסי ציבור

בשושי זוהר מציעים למגזר הדתי תחפושות של הלהיט חבורת תרי"ג, חבורת הילדים הדמיונית הכוללת את תנחום, רובי, ישראל וגדי. לצדם ממשיכים עם הקלאסיקות של גיבורי התנ"ך והיהדות כמו ארבעת האימהות, אהרון, משה רבנו, הכהן הגדול אהרון, אברהם אבינו, נחמן מאומן, חסידי ברסלב ועוד.