בקבוק מסיליקון

בקבוק סליקון נובי (צילום: נובי)
הגימיק לא משקר | צילום: נובי

מי אני: בקבוק Natural Touch של חברת נובי
רק אחרי שהתנסיתי בארבעה סוגי בקבוקים לבתי הקטנטנה, הצלחתי סוף סוף להתיישב על בקבוק אחד שעושה את העבודה. אלא שאז הציעו לי לנסות את החדש לבית נובי, שעשוי כולו סיליקון. סקרנית, החלטתי לבדוק אופציה נוספת רק בשם הגימיק. ובכן, הגימיק לא משקר. הבקבוק גמיש ורך כולו משל היה נערת גומי, וכמובן אינו מכיל ביספינול A. הפטמה עצמה, שעשויה גם היא סיליקון רך במיוחד, נמתחת ומתארכת בעדינות, קצת כמו הפטמה הטבעית, כך שהקטנה יכלה לשחק איתה עד שמצאה את הזווית הנכונה בשבילה. שכלול נוסף הוא השסתומים שנמצאים בצידי הבקבוק – לחיצה עליהם מסייעת לזרימת החלב אל פיו של התינוק. המשווקים אומרים גם כי טמפרטורת החלב נשמרת לאורך זמן, אם כי קשה היה לי להבחין בכך כי הקטנה בלעה את האוכל מהר ולא חיכתה שיתקרר. אבל טוב לדעת. המחיר לא זול בעליל, אבל מי אמר שסיליקון זה סיפור זול?
כמה אני עולה: 84.90 שקלים לבקבוק של 210 מ"ל.
תשיגו אותי ב: רשת מוצצים ובבתי המרקחת המובחרים

מי אני: בקבוק של חברת Pur

בקבוקי נקסט של חברת פיור. מחיר - 38 שח (צילום: next)
נאים, נוחים ומהנים | צילום: next

יודעת כל אם עברייה שכשילדה הרך נקשר לבקבוק של חברה מסוימת, קשה מאוד לגרום לו למצוץ בקבוק אחר, שלא לדבר על הפטמה המצורפת. לכן, כשקיבלתי את החדש של Pur הייתי סקפטית מעט. הרתחתי את הבקבוק, מילאתי אותו מים, הוספתי את הידיות הנאות שצורפו אליו והושטתי אותו אחר כבוד לצאצא. למרבה הפלא התגובה הראשונית שלו הייתה בדיקה יסודית של הידיות שכללה ליקוקים ונשיכות שלהן (הייתכן שהן טעימות במיוחד?!). לאחר מכן, הקטנצ'יק אף נהנה ללגום ממנו.
לזכותו של הבקבוק ייאמר שהפיה הרחבה נוחה לניקוי, ושהבקבוק כולו מעוצב בצורה נאה ונוחה לאחיזה של קטנטנים. הידיות המצורפות מקלות על האחיזה ומתאימות לתינוקות שיכולים לאחוז את הבקבוק לבד. החיסרון היחיד שמצאתי הוא בהברגה של הפיה, שדורשת ריכוז על מנת שהמשקה לא יטפטף על הצאצא. לשח לי כמה ניסיונות עד שסגרתי את הבקבוק הרמטית. כידוע, במוצרי תינוקות עדיף שזה יזרום מעט יותר בקלות.
כמה אני עולה: 38 שקלים עבור בקבוק של 160 מ"ל או של 260 מ"ל.
תשיגו אותי ב: רשת חנויות שילב, חנויות למוצרי תינוקות ובתי מרקחת פרטיים

מלכודת לפירורים

מי אני: סינר וכוס של טומי טימי

בקבוק וסינר (צילום: Tommee, Tippee)
אהבה את הסינר, לא הסתדרה עם הכוס | צילום: Tommee, Tippee

לא ברור איך, אבל התינוקת שלנו לא דוחה סינרים. עם התקרב הסינר אל צווארה היא יוצאת אמנם במלחמת חורמה, אבל אז מבינה שיש אוכל בדרך ושוכחת מהכול. את הסינר הקשיח של טומי טיפי, נסתכן ונאמר, היא ממש אוהבת. אמנם בחברה משווקים אותו כידידותי להורים יראי הטינופת, בזכות כיס הפלסטיק אשר אוגר את מה שלא נכנס לפה, אבל אצלנו הוא גם משרת את הילדה לא פחות מאשר את ניקיון הבית. עם תום הסעודה הרשמית היא פונה אל הכיס, בוחנות כל אחד מהפירורים במבט אוהב ומכניסה אותם אחר כבוד אל הפה הקטן. הבעיה היחידה עם הסינר הזה היא המחיר היקר למדי.
עוד מוצר חדש של טומי טיפי הוא כוס מיוחדת, שאמורה לשמש את הטף בגיל שבו הם כבר גדולים מדי בשביל בקבוק אבל קטנים מדי בשביל כוס אמיתית. הטף שלנו לא הצליחה להסתדר עם הכוס הזו, ולמרות המנגנון הפשוט להפליא (מוצצים והמים יוצאים), היא לא זכתה לחוש את מגע הנוזל בפיה. עם זאת, היתרון של הכוס הוא שאינה מטפטפת, גם אם הופכים אותה על ראשה.
כמה אני עולה: 40 שקלים לכוס, 28 שקלים לסינר.
תשיגו אותי ב: פארמים, רשתות שיווק וחנויות למוצרי תינוקות

השמיכה של מו-מו-מו-מו-מו-מומי

מי אני: שמיכת שק שינה של Mom.e

עגלת מומה (צילום: mome)
כבר לא צריך להתכופף | צילום: mome

סיבוב בעגלה עבור אם בחופשת לידה הוא כמו מסג' טוב אחרי יום עבודה קשה. התינוק נרדם בקלות, ואם לא, הוא פשוט מתמוגג מהאוויר ומהנוף ונותן לאמא הזדמנות נדירה לראות עולם מעבר לארבעה קירות וערימות כביסה. עם זאת, הסיבובים בעגלה יכולים להיות מעיקים, אם כל חמש דקות אני נאלצת לעצור, להרים את השמיכה שמטאטאת את הרחוב ולכסות בחזרה את העוללית הקטנה. שמיכת העגלה של Mom.e נועדה לפתור את הבעיה. מדובר בשמיכה מתוצרת כחול לבן שעוטפת את התינוק ממש כמו שק שינה. היא מגיעה עם חריצי התאמה לרצועות הביטחון, ניתנת לפתיחה חלקית במידה והתינוק רוצה מעט אוויר וחשוב מכל, ניתנת לקיפול ביחד עם העגלה. יצוין לטובה כי השמיכה מחממת אבל לא חמה מדי, ומגיעה בשלל צבעים חלקים ומקסימים. החיסרון היחיד הוא שכאשר מוציאים את הקטנים מהעגלה, יש צורך להתארגן על שמיכה נוספת בשלף.
כמה אני עולה: 165 שקלים. אם תגידו שהגעתם דרך ערוץ בית ומשפחה באתר mako, תזכו להנחה של 10 אחוז ותשלמו רק 149 שקלים.
תשיגו אותי ב: אתר Mom.e. לרשימת החנויות המשווקות - 03-9215159

>> לכתבה הקודמת במדור: מדבקות קיר
לכל כתבות הצרכנות לבית