הורים צעירים מכירים את הבעיה הזו היטב. התינוק בוכה ובוכה ופשוט לא מצליח להפסיק. מנסים הכל כדי שהקטנצ'יק יוכל סוף סוף להירגע, אבל שום דבר לא מצליח. ובכן? ברייקינג ניוז, לאמא הטיקטוקרית Dtx_lady יש טריק מטורף שירגיע גם את התינוקות העקשנים ביותר.

"זה עובד כל פעם", היא מסבירה ומקדימה לפני שמסבירה את השיטה בסרטון טיקטוק שהפך לויראלי במיוחד עם למעלה מ-7 מיליון צפיות, "כל מה שצריך לעשות זה לשנות את הפוזיציה של התינוק שלכם, לסובב אותו בעדינות עם הגב אליכם ולוודא שהזרועות שלו משולבות בתוך החיתול. וודאו גם שהצוואר נתמך כך שהוא יכול לנשום ונדנדו אותו בעדינות, קדימה ואחורה. אני מבטיחה לכם שזה יצליח". בסרטון עצמו של Dtx_lady זה עובד! התינוק ההיסטרי נרגע תוך שניות ופתאום מסתכל בהתרגשות על הסובב אותו. 

@ibmslady

The greatest mom hack for new mothers ##momtok ##fyp ##fyi ##lifehacks ##lifesaver ##newmom ##stichthis ##real ##facts ##duetwithme

♬ original sound - Dtx_lady

הרשת, כאמור, לא מפסיקה להתלהב. גולשים רבים "רוצים לרשום את הטריק מיד", אחרים ניסו את זה - גם בהצלחה. גם על פי הארגון הבריטי NCT ׁ(National Childbirth Trust), תינוקות מרגישים בטוחים במצב הזה מכיוון שהם במצב דומה לזה שהיו בו כשהיו בתוך הרחם. יחד עם זאת הארגון מזהיר כי יש להשתמש בטריק רק אצל ילודים ותינוקות רכים. לדבריה, אם התינוק ירצה להסתובב, צריך לאפשר זאת ואם השיטה לא מתבצע כהלכה, היא עשויה להגביר את הסיכון של התינוק לפתח דיספלסיה של מפרק הירך (בעיה התפתחותית במפרק הירך) ולא ניתן למנוע את הסיכון להתחממות יתר.