אנחנו לא יודעים עד כמה אתם מאמינים באסטרולוגיה והמשמעות של התחום על החיים שלכם, אבל אנחנו כן יודעים שאתם נאחזים בכל פיסת תקווה כמו כל אדם בעולם הזה. ולכן, חלק מכם עומדים להיות שמחים מאוד בעוד דקה.

לפי נתונים שנאספו ב-UKDomain, משאב חינוכי שמספק מומחיות דיגיטלית ועסקית ליחידים ולעסקים קטנים, נמצא שמתוך 250 האנשים הכי עשירים בעולם לפי פורבס, בעלי מזל מאזניים הם אלה בעלי הסיכוי הכי גבוה להיות מגה עשירים.

לפי הנתונים, 27 מיליארדרים הם בעלי מזל מאזניים, 22 מהם מזל דגים, 20 סרטן, 20 שור ו-20 מזל אריה. כל השאר כבר פחות משנה אבל אתם בטח רוצים לדעת בכל מקרה: 16 מהם הם מזל עקרב, 15 תאומים, 15 טלה, 12 דלי, 11 בתולה, ובמקומות האחרונים יש 8 קשת ו-8 גדי.

מזלות (צילום: By Dafna A.meron, shutterstock)
בעלי מזל מאזניים הם המרוויחים פה, תרתי משמע | צילום: By Dafna A.meron, shutterstock

אולי אתם משכנעים את עצמכם שהכל מקרי, אבל מדענים בוחנים כבר שנים את הקשר שבין החודש בו אדם נולד לרמת ההצלחה שלו. במחקר שפורסם ב-2017 על ידי אוניברסיטאות טורונטו, פלורידה וצפון-מערב אילנוי, נמצא כי לתינוקות שנולדו בספטמבר (הכולל את מזל מאזניים) היו את הסיכויים הכי גבוהים להרגיש ביטחון עצמי וללכת ללימודים אקדמאיים. ילדי ספטמבר גם היו בעלי הסיכוי הנמוך ביותר להגיע למרכז מעצר לנוער.

אם הרשימה הזו לא שימחה אתכם, אז אל תתרגשו יותר מדי. נו, כולנו יודעים שזה לא מדע מדויק, נכון?