View this post on Instagram

A post shared by Mike Kent (@mikekent69) on

1. "אני לא מצטער בכלל. אין לי מצפון אז זה לא מדאיג אותי. אני לא מאמין בבני אדם, אלוהים או השטן. אני שונא את כל הגזע האנושי הארור, כולל את עצמי".

קארל פנזראם היה רוצח סדרתי בשנות ה-30 של המאה הקודמת שרצח 22 גברים ונערים, ואנס לפי הודאתו יותר מ-1,000 אנשים. פנזראם נתלה עבור פשעיו בשנת 1930, לא לפני שירק בפניו של התליין ואמר "הלוואי שלאנושות היה צוואר אחד כדי שאוכל לחנוק אותה", ו"קדימה יא ממזר, הייתי יכול להרוג עשרה אנשים בזמן שאתה מתבחבש".

 

View this post on Instagram

A post shared by Killer Confessional (@killerconfessional) on

 

2. "עברתי מדקירה לחניקה כי נמאס לי שאני מתלכלך בדם".

גארי לי סמפסון יצא בשנת 2001 למסע רצח שכלל שלושה אנשים, עליו קיבל עונש של גזר דין מוות בשנת 2003. 8 שנים מאוחר יותר בוטל גזר הדין עקב טעות במשפט, אבל בשנה שעברה נידון סמפסון שוב למוות לאחר שלא הביע שום חרטה על מעשיו.

View this post on Instagram

A post shared by Morbid_Fascination (@morbid_fascination.us) on

3. "אני רוצה שהעולם יידע שהרגתי את הגברים הללו קרה כקרח. שנאתי בני אדם במשך המון זמן. הרגתי אותם בדם קר, באכזריות ממש".

איילין וורנו ידועה בתור אחת הרוצחות הסדרות המפורסמות ביותר בארה"ב, לאחר שירתה והרגה שבעה אנשים בין השנים 1980 ל-1990. בזמן המשפט שלה צרחה כלפי חבר המשובעים "אני מקווה שיאנסו אתכם!". עד היום אנשים לא בטוחים אם היה אמת בטענות שנאנסה על ידי הקרובנות שלה, אבל היא הודתה ברציחות והוצאה להורג בשנת 2002 בפלורידה, והפכה בכך לאישה העשירית בלבד שנשפטה למוות בארה"ב.

 

View this post on Instagram

A post shared by t r u e c r i m e (@spookycrime) on

 

4. "הדבר היחידי שהם יכולים להאשים אותי בו הוא ניהול של בית הלוויות ללא רישיון".

ג'ון ווין גייסי היה ידוע בתור פוגו הליצן בשעות היום, ובתור רוצח סדרתי בשעות הלילה שהרג 33 נערים וילדים בין השנים 1967-1978. את גופותיהם הוא זרק בחלל מתחת לביתו, אותו נהג לכנות "בית לוויות". הוא הוצא להורג בשנת 1994 לאחר שביקש לאכול דלי של עוף מטוגן, צ'יפס, שרימפס מטוגן ותותים.

 

View this post on Instagram

A post shared by t r u e c r i m e (@spookycrime) on

 

5. "שומעים צליל של פיצוץ קטן ואז מושכים את הראש שלהם החוצה ומחזיקים אותו באוויר. הגוף שלהם פשוט יושב שם. זה מה שהדליק אותי".

אדמונד קמפר היה מכונת הריגה בגובה של 2.06 מטרים ובמשקל של 113 ק"ג שרצח את אמו, סבו, סבתו ועוד 7 אנשים בין השנים 1964 ל-1973. "הסרתי את הראש שלה והשפלתי אותה כמובן" , אמר על אמו, "היא מתה בגלל האופן שבו חינכה את בנה". קמפר אושפז בבית חולים לחולי נפש אבל הצליח לרמות את הפסיכיאטרים ולהשתחרר לחופשי.

View this post on Instagram

A post shared by arsenic ⌖ (@ladyy_killerr) on

 

6. "תמיד תהיתי לעצמי למה אני לא מתחרט".

ג'פרי דוהמר מוויסקונסין הרג 17 נערים וילדים בין השנים 1978 ל-1991 ובין היתר קצר את איבריהם ואחסן במקרר שלו. "זה היה קרייבינג, רעב", ניסה להסביר למה, "אני לא יודע אפילו איך לתאר את זה. זה צורך". הוא הוכה למוות בשנת 1994 במקלחות של בית הסוהר בו נכלא.

View this post on Instagram

A post shared by 10(ish) Podcast (@10ishpod) on

 

7. "מה זה משנה אם יש אדם אחד פחות על פני כדור הארץ?".

טד בנדי, שרצח 28 אנשים, טען שהוא חף מפשע, אך ברגע שהוטל עליו גזר דין מוות הוא הודה בהכל, ובסופו של דבר הוצא להורג באמצעות הכיסא החשמלי ב-1989. "אשמה היא מנגנון שאנחנו משתמשים בו כדי לשלוט באנשים", אמר באחד הראיונות מהכלא, "זו אשליה והיא מאוד לא בריאה, היא עושה דברים נוראיים לגוף".

View this post on Instagram

A post shared by Fatal Females™️ (@fatalfemalespodcast) on

 

8. "אני ממש אוהבת את קוויבק".

הרוצחת הסדרתית הקנדית קרלה הומולקה אנסה ורצחה 3 נשים – ביניהן גם את אחותה הצעירה, אותה העניקה כמתנת כריסמס לבן זוגה פול ברנרדו – בין השנים 1990 ל-1992. היא נשפטה ל-12 שנות מאסר ומאז הספיקה להשתחרר, לעבור לחבל קוויבק ולפתוח בחיים חדשים - עובדה שממש לא שימחה את התושבים באיזור.

View this post on Instagram

A post shared by Barbra (@barbrakartland) on

 

9. "נראה שתמיד נהניתי מכל מה שכואב. התשוקה לגרום לכאב, זה כל מה שחשוב".

אלברט פיש קיבל גזר דין מוות לאחר שהרג שלושה ילדים בני 10, 9 ו-4, ונהג להתעלל גם בעצמו על ידי דקירה של האגן שלו בסיכות. הוא הוצא להורג בכיסא חשמלי בשנת 1936, כאשר מילותיו האחרונות היו "אני אפילו לא יודע למה אני כאן".

View this post on Instagram

A post shared by Richard Ramirez (@richard___ramirez) on

 

10. "מוות תמיד היה חלק מהעסק. נתראה בדיסנילנד".

ריצ'רד רמירז, שכונה גם “The Night Stalker” והיה חבר בכת השטן, פלש לבתים של אנשים בלוס אנג'לס וקליפורניה בין השנים 1984 ל-1985, ואז ירה, דקר או הכה למוות את הדיירים. הוא הוצא להורג בשנת 1989. "לכולנו יש את הכוח להרוג", אמר, "אבל רוב האנשים מפחדים להשתמש בו. אלו שלא מפחדים שולטים בחיים".