אישה מדרום ארה"ב נעצרה והובאה למשפט, לאחר שהתברר כי נהגה לתת לגברים זרים לאנוס את בנותיה הקטנות. מורגן סאמרלין, בת 25 ממחוז פולטון אשר במדינת ג'ורג'יה, חשפה בשבוע האחרון בבית המשפט כי היא הייתה מגיעה עם הבנות שלה, בנות 6 ו-5, לבתים של גברים זרים וגובה מהם כסף על קיום יחסי מין איתן.

על פי הדיווחים של אתר החדשות NY Post, האם הצעירה הודתה באשמה של אונס וסחר בבני אדם במסגרת עסקת טיעון עם התביעה. כמו כן, היא הואשמה גם בסעיף של התעללות בבנותיה ובשידולן לזנות.

הפרשה התפוצצה לאחר ששתי הבנות אמרו למבוגר אחר שאמם הביאה אותם לביתו של ריצ'ארד אופיס, קשיש בן 78 אותו הן כינו "פּופ". על פי עדותן של האחיות, אופיס נהג לנשק אותן ולגעת להן באזורים אינטימיים בזמן שאמן חיכתה בסלון. בכתב האישום צוין כי באחת הפעמים אופיס אנס את הילדה הצעירה, בזמן שאחותה הגדולה עיסתה את כפות רגליו. מאוחר יותר, הוא שילם לסאמרלין 100 דולר.

אופיס, כמו גם גברים אחרים שהיו מעורבים בפרשה, הורשע באונס, התעללות ותקיפה מינית. עו"ד אירנה קאשין, בכירה במשרד התובע המחוזי, סיפרה שהפרשה הכתה גלים באזור וזעזע את כל הרשויות. "קשה לדמיין עובדות נוראיות יותר מאלו שניתן לקרוא בכתב האישום", היא סיפרה לערוץ החדשות WSVN, "אני מקווה ששתי הילדות הללו יצליחו לשרוד את החוויה הזאת ולגדול להיות נשים בריאות עם חיים מספקים".