נערה מנורווגיה הדהימה את הגולשים ברשת כשהיא הציגה את הכישרון הביזארי שלה. איילה קריסטין הפכה בין רגע לסלבריטי בטוויטר, כאשר סרטון שלה הולכת כמו סוס פורסם ברשת החברתית לפני כשבוע. בקליפ ניתן לראות את קריסטין רצה כמו הבהמה האצילית ואפילו קופצת מעל שולחן פיקניק. מיותר לציין שהוא הפך לוויראלי ברשת עם קרוב ל-19 מיליון צפיות.

אתם אולי תתקשו להאמין, אבל נשים שהולכות, רצות וקופצות כמו סוסים אינה תופעה חדשה ברשת. על פי הדיווחים, ישנן כמה נשים עם חשבונות מדיה חברתיים שמוקדשים לנישה הביזארית שזכתה לכינוי Pferdemädchen (כלומר, אשת הסוס) - ולאחת מהן יש אפילו חשבון אינסטגרם שמוקדש אך ורק לקפיצות שלה. אגב, יש לה יותר מ-12 אלף עוקבים.

View this post on Instagram

A post shared by @__jumping.like.a.horse__ on

View this post on Instagram

This edit started off as velocity practice but turned into this mess. I’ll post a better edit Monday #jumpingonallfours #jumpingonallfours #jumplikeahorse #jumpinglikeahorse #humanhorse

A post shared by @ __jumping.like.a.horse__ on

נחזור לקריסטין: הנורווגית הצעירה סיפרה בריאיון לאתר האינטרנט Insider כי מאז שהיא זוכרת את עצמה היא הייתה מוקסמת מחיות. לטענתה, החיבה שלה לבעלי חיים התחילה בילדותה כשהיא רצתה להיות כלבה. מאוחר יותר, בנעוריה, היא החלה להתעניין בסוסים.

כיום קריסטין מסוגלת לנתר ולנחות באלגנטיות כמו סוסים - מה שמעלה את השאלה: איך היא לא נפצעת בכפות הידיים שלה? "אני לא ממש יודעת", היא סיפרה לכתבי Insider, "אני פשוט לא חשה כאב בכפות הידיים, הרגליים או במקום אחר בגופי". לאחרונה, היא פתחה חשבון אינסטגרם וצברה תוך זמן קצר יותר מ-6,000 עוקבים - כמו גם כמה הערות לא כל כך סימפטיות.

View this post on Instagram

A post shared by Ayla (@_jump_to_the_stars_and_back_) on

View this post on Instagram

A post shared by Ayla (@_jump_to_the_stars_and_back_) on

העובדה שקריסטין מצליחה לנוע ולקפוץ כמו סוס גרמה ללא מעט אנשים לחוש אי נוחות. חלקם ראו לנכון לבקר אותה על כך בתגובות, בזמן שאחרים אמרו לה לשקול לסגור את החשבון. בתגובה לביקורת, הנורווגית כתבה: "אנשים מציעים לי לסגור את חשבון האינסטגרם, מה אתם אומרים? אני יודעת שנכון לעכשיו אני לא מתכננת לעשות זה, לפחות לא בזמן הקרוב. אז כל האנשים שכותבים לי למחוק את המשתמש שלי מאינסטגרם, אתם מוזמנים להירגע". זמן קצר לאחר מכן, היא מנעה את האפשרות להגיב על הפוסטים שלה בכלל.