קבלו הצצה לחייה של פרילי (Freelee): הוולוגרית שהחליטה להשאיר את החיים הנורמטיביים מאחור, לטובת הג'ונגלים של דרום אמריקה. בערוץ היוטיוב שלה, F r e e l e e, יוצרת התוכן האוסטרלית מתארת את עצמה כמקדמת אורח חיים טבעוני, מאמינה בהעצמה נשית, אישה שנוהגת לחיות בלי לייצר אשפה וחובבת יוגה. כמו כן, היא מספרת שהיא מכורה לפירות נדירים, מאמינה במינימליזם ובתרופות טבעיות. האם שכחנו משהו? הו כן, היא אוהבת להסתובב עירומה ברחבי יערות הגשם.

חשבון האינסטגרם של הוולוגרית מלא בתמונות עירום שלה ברחבי הג'ונגלים. חלקן מציגות אותה מחבקת עצים (ברור), אחרות מתעדות אותה הולכת עם סלים מסורתיים שנתלים מהראש (פרקטי) וכמובן גם תמונות שלה משתמשת ב-MacBook בשביל להעלות את הסרטונים לחשבון היוטיוב שלה (כי כולם הרי יודעים שמחשבי Apple צומחים על העצים, לא?).

A post shared by #gofreeyourself (@freelee_official) on

A post shared by #gofreeyourself (@freelee_official) on

A post shared by #gofreeyourself (@freelee_official) on

הוולוגרית האקסהיביציוניסטית שוחחה לאחרונה עם כתבי ה-Daily Star בנוגע לשינוי הקיצוני באורך החיים שלה. "הייתי מותשת לחלוטין מהעבודה שלי", היא מספרת. "לקום כל בוקר משעון מעורר, לנסוע למעלה משעה לעבודה בבגדים לא נוחים, עם איפור שממסך את הדיכאון שלי, עקבים נוראיים וחיוך מזויף". לטענתה, נמאס לה לסבול בזמן שאדם אחר נהיה עשיר בזכותה.

בסופו של דבר, היא התפטרה מהעבודה שלה, עברה ליערות הגשם של דרום אמריקה ושינתה את השם שלה לפרילי. למה? כי היא רוצה לחיות את החיים שלה בחופשיות (פרילי מלשון: “As Freely as possible”, הבנתם?). מעבר לפועלה ביוטיוב, היא מספרת שהיא זנחה לחלוטין גם את כל הקונבנציות החברתיות – למעט אולי הרשתות החברתיות, שזה אולי הדבר הכי קונבנציונלי בעידן הנוכחי, אבל נו מילא.

"כבר חצי שנה שלא גילחתי את הגוף שלי, צבעתי את השיער או שמתי מייק אפ", היא מספרת, "אני מרגישה היום חופשיה יותר מתמיד. האם אני מתכוונת להיות עירומה לעד? כן. אני הולכת להיות עירומה בג'ונגלים. חופשיה מבגדים, ממותגים, נעליים, איפור וגילוח. זה פשוט מרגיש נכון" – עד שיעקוץ אותה יתוש עם זיקה ואז היא תרוץ ערומה בחזרה לאוסטרליה לקבלת טיפול רפואי.