מייקל ווב, בן 51 מטקסס, חטף לאור היום במאי האחרון ילדה בת 8, שהלכה ברחוב יד ביד עם אמה. במשך שעות השוטרים חיפשו אחריה, עד שעד ראייה הצליח להוביל אותם למקור המסתור שלו.

בסרטון שפורסם כעת לציבור, נראים השוטרים מגיעים לחדר המלון בו ניסה ווב להסתיר את החטופה שהייתה בידיו. "פתח את הדלת! פתח את הדלת!", קרא שוטר פעמיים, לפני שהורה לעמיתו לפרוץ את הדלת. "ידיים! תראה לי את הידיים שלך! תצעד החוצה!", צעק השוטר על ווב.

"אנו מאמינים שצדק נעשה היום בתיק הזה", אמרה התובעת המדינית, נילי קוקס, ביום חמישי האחרון, לאחר שווב הורשע בבית המשפט ונידון למאסר עולם. "התקווה שלי היא שהמשפחה הזו והקהילה תמצא נחמה בידיעה שהוא לעולם לא יוכל לפגוע בילדה קטנה שוב".

לפי הודאתו של ווב, לאחר שחטף את בת ה-8 הוא הסיע אותה לחניון של כנסייה. לאחר מכן, הוא המשיך למלון בו הוא החזיק בילדה באחד החדרים. הוא איים עליה והחביא אותה בסל כביסה. במקביל, תושבי הקהילה ממנה נעלמה חיפשו אחריה בכל מקום, עד שחבר משפחה זיהה לקראת חצות את הרכב של החוטף והתקשר למשטרה. 

שוטרים הגיעו מיד לרכב ואישרו כי מצאו בו דם במושב הנוסע. מיד לאחר מכן, הם מיהרו למלון, איתרו את החדר שהשכיר ווב ופרצו לתוכו. לפי עדותם, הם מצאו את הילדה באותו סל כביסה בו הודה ווב שהחביא אותה לאורך היום.

"המשפט של היום מעביר מסר חשוב לכולם. אנו לא נרשה שפשע נגד ילדים לא יגרור עונש", אמר סוכן FBI שעזר בפעולת החילוץ, מת'יו ג'יי דה סרנו.