רשויות האכיפה בפנסילבניה עצרו נהג משאית בחשד שרצח בברוטליות דוגמנית מקומית. גורמים במשרד השריף של מחוז יוניון התירו לפרסם כי טרייסי רולינס הוא החשוד העיקרי ברצח של רבקה לנדרית' בת ה-47 – המניע למעשה עדיין נמצא בבדיקה.

גופתה של לנדרית' נמצאה לפני כשבוע בסמוך לאחד המחלפים מצפונית לעיר פילדלפיה, לאחר שנורתה יותר מתריסר פעמים. חוקרים שהוזעקו למקום מצאו על גופתה מספר קבלות מחנויות נוחות באזור – כמו גם פתק עליו נכתב שמו של רולינס.

View this post on Instagram

A post shared by Tracara.com (@tracara)

מומחים לרפואה משפטית דיווחו כי לנדרית' נורתה 18 פעמים וכל הקליעים עדיין היו בגופתה כשזו פונתה למכון הפתולוגי. הדוגמנית נורתה בראשה, צווארה, גרונה, בבית החזה ובזרועותיה. מעבר לזה, הם מעריכים שהיורה התעלל מינית בגופתה לאחר מותה.

נהג המשאית בן ה-28 נעצר על ידי המשטרה לאחר שאיכונים סלולריים ותיעוד ממצלמות אבטחה קבעו שהיה מצוי בקרבתה של לנדרית' כמה ימים לפני שמצאו את גופתה. מעבר לזה, חוקרי מז"פ מצאו במשאית של החשוד העיקרי את תרמילי הקליעים שנורו אל הקורבן ואת שרידי הדם שלה – אותם הוא ניסה לנקות בעזרת אקונומיקה. כעת, רולינס מואשם בהריגה בנסיבות מחמירות והתעללות בגופה.

View this post on Instagram

A post shared by SheThePeopleNEWS (@shethepeoplenews)

רבקה לנדרית' החלה את דרכה כדוגמנית אחרי שהשתתפה בכמה תחרויות מלכת יופי בארה"ב. ג'ורג' לנדרית', אחיה, התייחס לטרגדיה בשיחה עם כתבי אתר החדשות PennLive ותיאר כיצד רבקה ניתקה כל קשר עם בני המשפחה לפני כחמש שנים. כעת, האפשרות לאחות את הקרע המשפחתי אבד בעקבות מותה המזעזע.