א', תושב מרכז הארץ, תבע את שכנו לאחר שלטענתו האחרון שלף בפניו את איבר מינו בעקבות סכסכוך מתמשך. הסכסוך, שהגיע לאחרונה לבית המשפט, הסתיים בפיצוי כספי של 55 אלף שקלים לטובתו של א'.

המקרה התרחש לפני כשנתיים. בין א' לשכנו התפתח ויכוח בעניין עבודות בנייה שביצע א' בחצר ביתו. בהתחלה, היחסים בין א' לשכנו היו טובים והוא אף סייע לו בבנייה, אך לפני כשש שנים היחסים בין השניים הורעו והגיעו עד כדי אלימות, לטענת א'.

א' טען כי שכנו החל להציק לו ללא הרף והזמין פקחי בנייה על מנת שאלה יעצרו את העבודות בביתו. הוא האשים אותו בכך שגרם לחבלות בבנייה, הפעיל נגדו אלימות, איים עליו ועל אשתו, קילל והטריד אותם מינית.

בכתב תביעה שהגיש א' נגד שכנו לבית משפט השלום בפתח תקווה, נטען כי השכן הבחין בו באחד הימים ושלף את איבר מינו לכמה דקות כדי להתריס נגדו. במקרה אחר, א' טען שהשכן ניסה לחתוך את גדרי התיל של חצר הגינה, קילל אותו בפני העובדים שעבדו באתר הבנייה בביתו וביצע כל מיני תנועות מגונות כשהוא מפנה לאיבר מינו ומטיח בו עלבונות קשים.

מנגד, השכן טען כי לא חשף את איבר מינו, אלא הטיל את מימיו בשל מחלה ולא כדי להטריד מינית את שכנו. בשל כך, הוא ביקש לדחות את התביעה נגדו. אך טענה זו הופרכה כאשר בסיום אחד הדיונים התרחשה בתיק דרמה ממש בבית המשפט.

לטענת א' ופרקליטו, השכן הנתבע פתח את רוכסן מכנסיו ושאל אותו "אתה רוצה לראות?". השופטת, עדנה יוסף-קוזין, הזהירה את השכן והוא סגר את הרוכסן ועזב את האולם.

יוסף-קוזין קבעה בפסק הדין כי עדותו של א' אמינה בעיניה, שכן הוא הציג בבית המשפט צילומים המתעדים את האירוע של שליפת איבר המין כלפיו. היא ציינה כי מדובר בהטרדה מינית וכי הוא פגע בשמו הטוב. השופטת פסקה כי השכן ישלם ל-א' פיצוי של 30 אלף שקלים ועוד 25 אלף שקלים על הוצאות משפט.