אדם תומאס, 22, וקלאודיה פאטאטס, 38, נשפטו ל-6 וחצי שנים ו-5 שנות מאסר בהתאמה לאחר שנמצאו על ידי בית המשפט בברמינגהאם שבאנגליה, כאשמים בשייכות לארגון נאצי.

הזוג, שנודע כי העניקו לתינוקם את השם האמצעי "אדולף" על שם היטלר, נשלחו לכלא יחד עם עוד 4 חברים של הארגון האסור. בין החברים היה דארן פלטצ'ר, אב שהודה כי לימד את בתו לבצע הצדעה נאצית.

במהלך המשפט, שהתקיים במשך 7 שבועות והסתיים בחודש שעבר, נודע למושבעים על סיפור שמו של התינוק ועל קיומם של תמונות חברי הארגון, בהן רואים את תומאס אוחז בתינוק כשהוא לבוש בבגדים המושמצים של הקו קלוס קלאן, ואת זוג ההורים כשהם עם התינוק, אוחזים בדגל של סמל המפלגה הנאצית.

לפי עדות בבית המשפט, קלאודיה - צלמת חתונות, במקור מפורטוגל - אמרה לאחד מחברי הארגון ש"צריך להרוג את כל היהודים", ושהיא רוצה "להחזיר את מחנות ההשמדה". בעלה, עובד לשעבר באמזון, נמצא אשם על ידי רוב המושבעים גם במעשה טרור,  משום שהחזיק במדריך להכנת פצצות.

"היית קיצונית באותה מידה שתומאס היה, גם בהשקפת העולם וגם במעשים", אמר השופט מלבורן אינמן כאשר שפט את קלאודיה. לדבריו, לקבוצה הזו היו מטרות מחרידות, ואחת מהן הייתה להוציא את הדמוקרטיה מהמדינה על ידי נקיטת פעולות אלימות הכוללות רצח. 

פלטצ'ר נשפט לחמש שנות מאסר, ושלושה חברי הארגון האחרים - דניאל בוגנוביק, 27, יואל ווילמור, 24, וניית'ן פרייק, 26, נשפטו ל-6 שנות מאסר, 5 שנים ו-10 חודשים ו-5 שנים בהתאמה. דניאל תואר בתור מנהיג הקבוצה והאסטרטג שלה ויואל וניית'ן תוארו בתור מאבטחי הקבוצה.