גבר שהורשע ברצח זוגתו חשף לאחרונה פרטים חדשים על התקרית, לאחר שאישר את חשדות החוקרים והודה כי ביתר את גופתה. ג'ושוע דאו, מרצה כיום עונש מאסר ממושך בעוון הרצח של חברה שלו – אדל ג'נסן.

הפרשה התפוצצה בשנת 2015, כאשר דאו נעצר בחשד לרצח של זוגתו. תחילה, הוא הכחיש כל קשר לפרשה, אך במרוצת הזמן החוקרים הצליחו לשכנע אותו להודות באשמה בעזרת שורה של ראיות שקושרות אותו למעשה. שנה לאחר המעצר, הוא הודה כי ירה בג'נסן למוות בעיצומו של ויכוח. כמו כן, הוא טען שהיא זו שהחזיקה את כלי הנשק בזמן התקרית. הוא הורשע ברצח מדרגה שנייה ונידון ל-20 שנות מאסר.

למרות הרשעתו של דאו, שוטרים המשיכו לחקור אותו בבית הסוהר במטרה להבין מה קרה לגופתה של ג'נסן. לאחרונה פורסם כי הייתה פריצת דרך משמעותית בחקירה, כאשר דאו בעצם הודה כי ביתר את הקורבן בניסיון להסתיר את מעשיו.

דאו הודה כי ירה בג'נסן ב-18 לנובמבר, 2015, בסביבות השעה 05:00. לאחר מכן, הוא לקח את גופתה אל אתר בנייה שבו עבד והחביא אותה בארון הציוד שלו. לטענתו, לקח לו כמה ימים לבתר את גופתה באתר ולהחביא את השרידים.

האסיר הודה גם כי נעזר באחיו בשביל להשמיד את הספה שג'נסן נורתה עליה ולפזר את השאריות במוקדים שונים ברחבי המדינה. מעבר לזה, הוא הכריח אותו לעזור בהזזת הגופה וגם לצבוע את קירות הבית שהוכתמו בדמה של הקורבן.