אנה מארי צ'ודארי, בת 33 מבון, צפון קרולינה, הודתה בבית המשפט כי בשנת 2019 חנקה למוות את בן הזוג של אחותה, ג'ון תומאס מגווייר, אחרי שהזריקה לו מת'אמפטמין. היא עשתה זאת ביחד עם אחותה, אמנדה מקלור, ואביה, לארי מקלור, אשר ניהלו באותו זמן רומן והתחתנו כשבועיים לאחר הרצח.

בחודש אוגוסט האחרון נגזר על האב לארי פול מקלור בן ה-55 מאסר עולם על חלקו ברצח האכזרי של מגווייר. מאוחר יותר, נגזר על אמנדה 40 שנות מאסר בגין רצח מדרגה שנייה. ביום רביעי האחרון, לאחר שאחותה ואביה הורשעו ונאסרו, הודתה צ'ודארי באשמת רצח מדרגה שנייה של הקורבן בן ה-38 אך טענה כי אביה ואחותה הכריחו אותה לקחת חלק ברצח.

לארי מקלור והבת אמנדה (צילום: XpFreetosay, twitter)
לארי מקלור והבת אמנדה | צילום: XpFreetosay, twitter

הלילה הקטלני שהוביל בסופו של דבר את לארי ובתו אמנדה להתחתן, לאחר שהרגו את בן הזוג שלה, יצא לדרך בארוחת וולנטיינ'ס דיי. "הארוחה כללה סטייקים, תפוחי אדמה ובקבוק יין" סיפרה צ'ודארי בבית המשפט. "אחריה הדברים התחילו להיות מוזרים". באותו לילה מגווייר הוכה בראשו בבקבוק יין, נקשר, ועונה לפני שהשלישייה חנקו אותו למוות. גופתו אז בותרה ונקברה על ידי לארי, אמנדה ואנה.

"אמנדה התחילה להשתולל כשחשפנו את הגופה"

בספטמבר 2019, הרשויות איתרו את גופתו של מגווייר בקבר רדוד אחרי שמקלור הכווין את הבלשים למקום בזמן שנחקר על עברה אחרת. צ'ודארי תיארה במהלך הדיון בבית המשפט את האירועים המצמררים שקרו סביב הרצח וטענתה כי באותה תקופה עדיין לא הייתה מודעת לקשר האינטימי שבין אחותה ואביה.

צ'ודארי סיפרה בבית המשפט שהם קשרו את רגליו של מגווייר במהלך "משחק אמון" ביזארי שערכו בביתו. היא המשיכה: "לארי התיישב, ואני לא יודעת, זה היה חיוך שלעולם לא אוכל לתאר. הכל קרה כל כך מהר. כשג'ון התיישב והתכופף להתיר את רגליו, אמנדה נעמדה עם בקבוק היין והיכתה איתו בחלק האחורי של הראש. הדבר הבא שקרה הוא שג'ון נשען לאחור על הקיר כשהוא מחזיק את ראשו".

לדבריה, לארי ואמנדה קשרו את מגווייר והאשימו אותו שהוא מודיע פדרלי. "ג'ון כל הזמן אמר להם, 'תפסתם את האדם הלא נכון. אני לא יודע את מי אתם מחפשים, אבל אני האדם הלא נכון'", סיפרה צ'ודארי. אביה ואחותה מנעו מצ'ודארי לעזוב, והמשיכו לענות את מגווייר כל הלילה. בסופו של דבר, הם העבירו אותו לחדר השינה, שם כרכו חבל סביב צווארו.

"הם איימו להזריק לו סם אמת, להסיע אותו למינסוטה בחלק האחורי של משאית ולהשאיר אותו שם", סיפרה צ'ודארי. "לאחר מכן, אמנדה הציגה שני מזרקים שהיו מלאים בסם מסוג מת'אמפטמין. הם דרשו ממני להזריק לו את החומר כי יש לי ניסיון בסיעוד. הם נתנו לי את המזרקים והורו לי להזריק לו את הסמים בעורק הצוואר". צ'ודארי סיפרה שאחותה הייתה משוכנעת שכמות הסמים במזרקים תהרוג את מגווייר, אך זה לא קרה. על כן, הם החליטו לחנוק אותו למוות.

 

מקלור עמד על גבו של מגווייר, כשפניו נמעכות לתוך כרית, והחבל עדיין היה סביב צווארו. אמנדה ישבה ליד ראשו של מגווייר, צחקה ושאלה: "הוא באמת האמין שהוא יגיע למינסוטה?". לאחר מכן הם גרמו לצ'ודארי לאסוף את חפציו של הקורבן ולשרוף אותם במדורה, לפני שדרשו ממנה להכניס את הגופה לשקית האשפה. "זה לא צליל שאי פעם ארצה לשמוע שוב", העידה. "הם הורו לי מה לעשות והלכו כשראו אותי עושה את זה".

צ'ודארי סיפרה שהיא, אחותה ואביה קברו את מגווייר בקבר רדוד, אך חזרו כשבועיים מאוחר יותר לאותו מקום בשביל לוודא שהקורבן אכן מת. "אמנדה התחילה להשתולל כשחשפנו את הגופה", סיפרה. "היא אמרה שהיא לא חושבת שהוא מת כי השיער שעל ראשו המשיך לצמוח. לארי אז אמר שהוא יוודא את המוות והכה את ראשו עם פטיש". זמן קצר לאחר מכן, לארי ואמנדה התחתנו במדינת וירג'יניה.

גופתו של מגווייר נחשפה פעם נוספת מאז וידוי ההריגה, בותרה ונקברה בשני מקומות נפרדים. צ'ואדרי הצליחה בסופו של דבר לברוח לצפון קרולינה, שם היא גילתה שאביה נעצר והודה ברצח במכתב שהגיע לידי הרשויות. "אני פשוט רוצה שזה ייגמר". כתב מקלור. "ללא משפט ובלי בזבוז של כספי משלמי המיסים. אני מודה באשמה".

צ'ודארי, בדומה לאחותה, הודתה ברצח מדרגה שנייה. כעת, עשוי להיגזר עליה עונש מאסר של עד 40 שנה. בדיון שבו הודתה באשמה, היא נשאלה על ידי השופט אד קורניש אם "ידעה שהיא עושה משהו לא בסדר". על כך היא ענתה: "כן, כבוד השופט, אבל תסתכל על האפשרויות שהיו לי באותם רגעים - לא הייתה לי ברירה אחרת".