החיפושים אחר הנעדרת אדריאן קווינטל הגיעו לסיומם לאחר שגופתה אותרה כמה מאות מטרים מן הבקתה ממנה נעלמה. כוחות המשטרה באזור פרסמו לאחרונה כי הם מצאו גופה של אישה במאגר מים השוכן כ-360 מטרים מהבקתה שבה שהתה באותו לילה גורלי. הגופה טרם זוהתה באופן רשמי, אך קרובי המשפחה של קווינטל הודיעו כי זו אכן אדריאן.

"החיפושים הסתיימו", נכתב בחשבון פייסבוק שנפתח במטרה לרכז מידע על הנעדרת. "לא הפסקנו לחפש את 'אדה' במשך 9 וחצי שבועות. היום, מצאנו אותה. אנחנו שבורים, שכן החיפושים לא הניבו תוצאה חיובית".

קווינטל נעלמה ב-17 באוקטובר, לאחר שהתקשרה לדווח לחברה כי מצאה את עצמה מעורבת בתקרית ירי עם קבוצת אנשים. חברתה סיפרה לחוקרי המשטרה כי קיבלה ממנה טלפון בהול בסביבות השעה 02:45 לפנות בוקר ובו אדה מתחננת לעזרה.

שוטרים שהוזעקו לבקתה מצאו במקום את הטלפון הנייד של קווינטל, האקדח שלה, תרמילי כדורים ריקים וסימנים שמעידים על כך שהיא פתחה באש מתוך המבנה. חברתה דיווחה למשטרה כי אדה טענה שהצליחה לירות בפרצוף של אחד התוקפים, אך לא נמצאו ראיות לכך בסביבה. למעשה, לא נמצאו בכלל ראיות שמצביעות על כך שבוצע ירי מסביב לבקתה.

טד שנדל, השריף המקומי, התייחס לממצאי החקירה ואמר: "אנחנו מאוד מוטרדים מן הפרשה הזו. אני עובד במקצוע הזה 39 שנים ויש כאן המון דברים שפשוט אין להם היגיון. אנחנו בדקנו כל דיווח, חקרנו כל קצה חוט וכולם הובילו אותנו למבוי סתום".

גופתה של קווינטל נמצאה בעזרתם של יחידת כלבנים מקומית, אשר סרקו את אזורי הביצות ומאגרי המים באזור העיירה הונור (מזרח ימת מישיגן). קייל רוזה, סגן השריף של מחוז בנזי, אמר כי הם מקווים לזהות במהרה את קווינטל בשביל שבני משפחתה יוכלו לסגור מעגל. נתיחת הגופה צפויה להתבצע בימים הקרובים. סיבת המוות הרשמית טרם פורסמה. באשר למה שקרה באמת בלילה של ה-17 באוקטובר, ייתכן שלעולם לא נדע.