טרגדיה בקליפורניה, שם נער בן 14 נעצר בחשד שרצח את אימו ותקף את אביו באכזריות. הרצח ארע בסביבות השעה 0:30 בלילה של יום שישי האחרון בעיר פרימונט, דרומית לסן פרנסיסקו. שוטרים הוזעקו לבית המשפחה, שם הם מצאו את בני הזוג עם פציעות דקירה.

גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שהאם נמצאה מחוסרת הכרה, בזמן שבעלה היה בהכרה מעורפלת ופצוע קשה. שוטרים ביצעו בה פעולות החייאה, לפני שצוות אמבולנס הגיע למקום וקבע את מותה. האב פונה לבית החולים שם הצליחו לייצב את מצבו. רשויות האכיפה פתחו אז בסריקות אחר בנם בן ה-14 של בני הזוג.

כחצי שעה אחרי תחילת החיפושים, מוקדנים מתחנת המשטרה בפרימונט קיבלו דיווח על נער מגואל בדם שמשוטט כקילומטר וחצי מזירת הפשע. ניידות הוזעקו לאזור, שם שוטרים מצאו את החשוד.

ערוץ החדשות המקומי KTVU דיווח כי בני המשפחה המורחבת הגיעו לבית ביום שלמחרת, שם הם נפגשו עם שכנים וחברים שהגיעו לנחם את האבלים – כולם סרבו להגיב לפרשה המזוויעה. חוקרי המשטרה מבקשים כעת את עזרתם של תושבי האזור שהתקינו בביתם מצלמות אבטחה, על מנת להבין טוב יותר את רצף הזמן של הפשע.

סמל ריקרדו קורטז הגיב לפרשה בהודעה לתקשורת ואמר שבינתיים לא ברור מה המניע לרצח. "יש לנו כרגע יותר שאלות מתשובות", אמר השוטר. "למה זה קרה? איך זה קרה? מה בדיוק קרה שם?". שמותיהם של המעורבים בפרשה טרם הותרו לפרסום בעקבות גילו של החשוד העיקרי.