בתחילת השנה נחשף במדינת טנסי סיפור מזעזע על אם ובנה שנמצאו מוטלים ללא רוח חיים בביתם בעיירה הסמוכה לנאשוויל. האם, טיפאני ספירס בת ה-32, אותרה מתה כשלא רחוק ממנה התגלתה גופת בנה בן השנה, ניקולאס קראודר, שנמצא מת כשהוא קשור לכיסא תינוק לרכב. כעת, ארבעה חודשים לאחר הפרשה המזוויעה, מתברר כיצד השניים מצאו את מותם.

האם טיפאני, איבדה את חייה כתוצאה ממנת יתר של סמים, כך פרסמו השבוע הרשויות במדינה לאחר שהגיעו תוצאות נתיחת גופתה. בנה בן השנה, מת מרעב והתייבשות לאחר שאמו ככל הנראה כבר איבדה הכרה. בנס, בתה השנייה של ספירס, פעוטה כבת 3, הצליחה לשרוד כנגד כל הסיכויים.

נתיחה שלאחר המוות, שנערכה ב -10 בפברואר, הראתה כי סיבת המוות של ספירס היא הרעלה כתוצאה משילוב של נטילת קריסטל מת' ומשכך כאבים עוצמתי הנקרא פנטניל.

הגופות של השניים התגלו לאחר שקצין המבחן של ספירס הגיע לבקר בבית והבחין שאיש לא פותח לו ודלת הכניסה נעולה. הוא הציץ בחלון וראה את בת ה-3 מתרוצצת לבד בבית ואת האם מוטלת על רצפת האמבטיה ללא תנועה.

מנתיחת הגופה עולה כי ספירס הייתה מתה כבר כמה ימים. עוד עולה מהחקירה כי ככל הנראה הפעוטה ששרדה ניסתה לסייע לאמה ולהאכיל את אחיה, לאחר שסביב הגופות נמצאו קליפות ביצים.