"יש המון אנשים שחוו דברים דומים למה שאני ואשתי חווינו, אם כי לא סביר שלכולם יקרה את מה שקרה לנו": מארק ג'ררדוט, בן 51 ממדינת דלוור, התראיין לאחרונה לכלי התקשורת וסיפר על ההחלטה שלו לכתוב טיוטא לספר הנוגע להשתלשלות האירועים שהובילו את אשתו לרצוח את המאהבת שלו ולשים קץ לחייה.

התקרית התחוללה לפני כשנה וחצי, לאחר שבני הזוג עברו ממדינת פנסילבניה לביתם החדש בדלוור. זה קרה זמן קצר אחרי שג'נייר, בת ה-48, איבדה את מקום עבודתה ובעלה החל לפתח מערכת יחסים עם מרדית' צ'פמן - אישה שצעירה ממנו ב-18 שנים. הרומן התגלה לאחר עימות בין בני הזוג ובסופו של דבר, הוביל לגירושין שלהם. לטענתו של מארק, ג'נייר קיבלה את המצב ברוגע בהתחלה, אבל אז הכל השתנה כאשר היא החלה לשלוח לו הודעות מאיימות. ערב אחד, היא עשתה את דרכה אל ביתה של צ'פמן כשהיא חמושה באקדח.

באפריל 2018, חוקרי המשטרה מצאו את גופותיהן של צ'פמן וג'נייר כשהן שרועות ללא רוח חיים בביתה של המאהבת. על פי הדיווחים, ג'נייר פרצה לדירתה של צ'פמן דרך החלון וניקתה את שברי הזכוכיות כדי שלא לעורר חשד. כאשר המאהבת נכנסה, התפתח עימות אלים בין השתיים שנגמר ביריות אקדח.

שוטרים שהוזעקו למקום מצאו את גופתה של צ'פמן שנורתה למוות ובסמוך אליה, את ג'נייר שהפנתה את האקדח אל עבר עצמה. שכנים סיפרו שניתן היה לשמוע את הוויכוח הקולני של שתי הנשים, אשר הסתיים ביריות שהובילו למותן.

 

מארק כעת מנסח טיוטה לספר המגולל את כל הפרשה מהצד שלו. לטענתו, תהליך הכתיבה מאוד מזכך עבורו ועוזר לו להתגבר על השדים שלו. מעבר לזה, הוא מספר שעדיין יש לו רגשות כלפי אשתו ושאם הוא יכול היה להחזיר את הגלגל אחורה, הוא היה עושה זאת בין רגע.

"אני מתחרט על כך ששברתי לה את הלב וגרמתי לה לחשוב שאין לה אפשרות אחרת", הוא מספר. "הלוואי ולא הייתי פוגע בה כי אני אוהב אותה. אני עדיין אוהב אותה. הלוואי והייתי יכול להחזיר את הזמן אחורנית".