טרגדיה ברוסיה: הורים לילד בן שנתיים מצאו אותו ללא רוח חיים בביתם של סבו וסבתו. התקרית המחרידה התחוללה במחוז קמרובו, דרום המדינה, שם כוחות המשטרה עצרו את הסב (52) והסבתא (48) בחשד לרצח.

ממצאי החקירה הראשונית חושפים כי הוריו של הפעוט, דימיטרי (25) ומריה (20), השאירו אותו בבית של סבו וסבתו כדי שאלו ישמרו עליו. כשבני הזוג חזרו אחרי כמה שעות, הם מצאו בבית את החשודים שיכורים ללא כל סימן לבנם. כעבור כמה דקות, גופתו של בן השנתיים נמצאה ללא רוח חיים בזמן סריקה מחוץ לבית. גורמים המעורים בפרטי החקירה מספרים שהוא נקבר תחת השלג.

 

קרמובו (צילום: VK: plohie_novosti_mc)
"מסכן קטן שלנו – איך לא יכולנו להציל אותך?" | צילום: VK: plohie_novosti_mc

דובר המשטרה הפדרלית באזור התייחס לטרגדיה בהודעה לתקשורת ואמר: "ההורים מצאו את הבגדים של בנם בבית, אך לא את בנם. סבו וסבתו של הקורבן נעצרו כשהם תחת השפעת אלכוהול. מומחים לרפואה משפטית יפרסמו בקרוב את סיבת מותו המדויקת של הפעוט".

נכון לעכשיו הסברה הרווחת הינה שהחשודים חנקו את הפעוט למוות בדירתם ומאוחר יותר, אפילו השליכו את גופתו לתנור. המניע לפשע הנורא טרם נחשף, אבל חוקרים חושדים כי הסב והסבתא חנקו למוות את הקורבן בגלל שהוא לא הפסיק לבכות.

סבתו השנייה של הפעוט התייחסה למותו המזוויע ברשתות החברתיות וכתבה: "מסכן קטן שלנו – איך לא יכולנו להציל אותך?". מועד המשפט של החשודים עדיין לא נקבע. שמותיהם לא הותרו לפרסום בשלב הזה.