תקרית מצערת באוסטרליה חשפה את ההשפעות ההרסניות של צפייה בפורנו בקרב בני הנוער של המדינה, כאשר קטינה מצאה את עצמה מתמודדת עם נזק בלתי הפיך אחרי שניסתה לחקות אקט מיני שהיא ראתה באינטרנט.

על פי הדיווחים, הנערה, בת 16, מתמודדת עם פגיעה חמורה בפי הטבעת שלה, לאחר שביצעה מין אנאלי עם מספר גברים בו-זמנית. כעת, היא תיאלץ להשתמש בסטוֹמה (שקית לאיסוף צואה) בכל פעם שהיא תצטרך לעשות את צרכיה.

כלי התקשורת באוסטרליה מדווחים לאחרונה על עלייה משמעותית בכמות הפציעות של אנשים כתוצאה מניסיונות לחקות אקטים מיניים מסרטי פורנו – ובייחוד כאלו שקשורים למין אנאלי. ד"ר בסטיאן סיידל, רופא משפחה, סיפר לכלי התקשורת כיצד הוא נחשף לתופעה הזו ממקור ראשון מדי שבוע.

"אנחנו רואים לאחרונה יותר ויותר פיסורות אנאליות (סדק, קרע או חתך לא טבעי בעור של התעלה האנאלית)", סיפר ד"ר סיידל. "אני רואה את זה יותר אצל נשים שנפגעות במהלך קיום יחסי מין אנאליים עם גברים". חוקרים ומומחים מסכימים פה אחד שצריכת פורנו אובססיבית בקרב גברים גורמת להם לפגוע בנשותיהם, כאשר הם מנסים לחקות את מה שהם רואים על המסך.

"שרה", שם בדוי, סיפרה בריאיון לכלי תקשורת מקומי כיצד היא סבלה מפגיעה חמורה לאחר שבן זוגה קיים איתה מין אנאלי בניגוד לרצונה. כיום, היא סובלת מפגיעה עצבית במעיים שלה וסובלת מטראומה נפשית כתוצאה מן האונס. "פורנוגרפיה זה לא החיים האמיתיים", היא סיפרה. "זה פשוט לא איך שזה קורה באמת. זה נראה כאילו השחקניות נהנות מזה, אבל האמת היא שכואב להן".

על פי הסטטיסטיקה של אתר האינטרנט Pornhub, אוסטרליה נמצאת במקום ה-9 בעולם בצריכת פורנו – אחרי מדינות כמו הודו, בריטניה וארה"ב. כמו כן, זמן הצפייה הממוצע של כל צופה עומד על קצת יותר מ-10 דקות בממוצע, שזה בין זמני הצפייה הארוכים בעולם. רבים גורסים כי במרוצת השנים, התוכן הפורנוגרפי שזמין ברשת הפך ליותר אלים וכולל דימויים כגון: חניקות, חדירה כפולה ואפילו חדירות משולשות, מה שרק מעצים את הפנזטיות המיניות ואת המימוש שלהן שלפעמים הופך למסוכן במיוחד.