טרגדיה בברזיל: שתי נערות צעירות נפלו ממפל בגובה 30 מטר ונהרגו לאחר שניסו לצלם בו תמונות סלפי. הנערות, מוניק מדיירוס בת ה-19 וברונה ולסקז בת ה-18, הספיקו להעלות מספר תמונות לרשתות החברתיות לפני שצנחו אל מותן.

ככל הנראה, אחת מהן החליקה בזמן שטיילה בנקודה הגבוהה ביותר של המפל, וחברתה ניסתה לעזור לה ולתפוס את ידה, אך שתיהן איבדו שיווי משקל ונפלו מטה. מותה של ברונה נקבע במקום על ידי כוחות ההצלה, בעוד מוניק הונחה באלונקה והוטסה לבית החולים הסמוך לטיפול נמרץ, אך צוותי החירום לא הצליחו להחיות אותה עוד במסוק ועל כן הכריזו על מותה.

גופותיהן של השתיים נקברו בבית הקברות באזור לאגס במדינת סנטה קתרינה בברזיל. בני משפחתן וחבריהן התאבלו על מותן וכתבו הספדים. חבר של ברונה, שהייתה אמורה לחגוג יום הולדת 19 בסוף החודש, אמר כי היא הייתה ״כל כך יפה וכל כך צעירה. בבקשה אלוהים, נחם את לבבות משפחתה״. דימיטרי ארודה, בעליה של מסעדת המבורגרים שבה מוניק עבדה בזמן לימודי אחיות, אמר כי מדובר בצעירה שאפתנית ואחראית, שרצתה לממן את לימודיה. ״היא התחילה בתור קופאית ואז עברה לנהל איתי את המקום״, אמר.

המפל שממנו נפלו הנערות ממוקם בסאלטו קבייראס במחוז לאגוס, וניתן להגיע אליו רק בצורה רגלית. הנקודה בה החליקו השתיים סגורה באופן רשמי למבקרים, אבל מקומיים נוהגים להפר את ההנחיות ולפקוד אותה בכל מקרה עקב יופייה המיוחד.