סרטון מטריד ברשת החברתית X (טוויטר לשעבר) מציג גבר אלמוני שמציע להפוך תינוק למחבל מתאבד. בתיעוד – שנצפה כבר עשרות אלפי פעמים – רואים את האיש פונה לחסן נסראללה, ראש ארגון הטרור חיזבאללה, ואומר שהוא יסכים לשלוח את התינוק לישראל עם חומר נפץ.

האיש בסרטון נראה עומד בדוכן של דגים בשוק כלשהו ומרים את התינוק מקופסת קרטון כדי להציג אותו למצלמה. "תאמין למילה שלי, בעבודה שלי ובכל מה שיש לי", אומר האיש למצלמה. "אם מר חסן נסראללה אומר לי להביא אותו ולהצמיד לו 2 ק"ג של חומר נפץ, כי הוא רוצה לשלוח אותו לתל אביב, אני עונה לו 'בעונג רב אדוני, הוא בשבילך. תקריב אותו'". לפי ההערכות, האיש הוא אביו של התינוק.

 

באופן בלתי מפתיע, התיעוד עורר זעם וזעזוע ברשתות החברתיות. "האיש הזה חלאה", כתב אחד הגולשים. "זה רוע טהור וזה מחריד". גולש אחר הגדיר את מעשיו של "כוכב הסרטון" בתור "התעללות בחסר ישע", בזמן שאחר הגדיר אותו בתור "מפלצת".

הסרטון פורסם בזמן שהמתיחות בצפון הגיעה לשיאים חדשים. לאחרונה, ארגון הטרור חיזבאללה החל להשתמש בכטב"מים חמושים ברקטות כדי לתקוף בסיסים ועמדות של צה"ל סמוך לגבול לבנון – מה שגרם לנזקים רבים ולאבדות בחיים.