"הסתכלתי לבעלי בעיניים ואמרתי לו: 'מת'יו, אם אתה רוצה לעזוב אותי, זה בסדר. אני מבינה שזה קשה, אבל אני לא אזקוף את זה לרעתך או אכעס. אם אתה רוצה ללכת, אתה יכול ללכת'. למרות זאת, הוא נשאר איתי עד היום".

היילי טננט, בת 29 מאוסטרליה, חשפה איך לפני כמעט שנה היא נשרפה באורח קשה באזור פניה, אחרי שהייתה מעורבת בתאונה איומה בזמן טיול קמפינג. "זה קרה כמה שבועות אחרי שקיבלתי את ההודעה שאיבדתי את העובר שלי", חשפה בשיחה עם כתבי סוכנות הידיעות Truly.

"אמרתי לבעלי שאני צריכה לקחת הפסקה ולהתאפס על עצמי. אז יצאתי לטיול קמפינג לבדי. בשלב מסוים, החלטתי להזמין חברה שתהיה איתי שם. הדבר האחרון שאני זוכרת מאותו טיול היה שראיתי את אורות המכונית שלה. לאחר מכן, התעוררתי במחלקת כוויות".

View this post on Instagram

A post shared by Halie Tennant (@phoenix.from.the.bush)

View this post on Instagram

A post shared by Halie Tennant (@phoenix.from.the.bush)

טננט סיפרה שעד היום אין לה מושג מה באמת קרה לפני שחברה שלה מצאה אותה שוכבת עם פניה בתוך הלהבות. הסברה הרווחת גורסת שהיא נרדמה בזמן שישבה מול המדורה ואז פשוט נפלה פנימה.

היא אושפזה במחלקת הכוויות במאי 2020 ושם נאלצה לעבור תהליך שיקום אינטנסיבי, שכלל מספר ניתוחים פלסטיים. "זה קרה בשיאה של מגפת הקורונה", הוסיפה. "הייתי חודשיים בבית החולים, שם התאוששתי מכוויות בכל חלקי הפנים שלי, אזור הגרון והחלק העליון של החזה שלי". כיום היא נאלצת ללבוש מדי יום חליפת לחץ ומסכת לחץ בשביל לשמור על עורה שנותר מצולק באופן קיצוני.

View this post on Instagram

A post shared by Halie Tennant (@phoenix.from.the.bush)

טננט מספרת שהיא עדיין מתאוששת מהטראומה של מה שקרה לה, אבל משתדלת להישאר חיובית. "התאונה שינתה את איך שאני מסתכלת על עצמי", ציינה. "אני רוצה לחשוב שהצורה שבה אני מתייחסת להופעה החיצונית שלי כיום טובה יותר מאי פעם. יש לי עדיין תחושות קשות לגבי איך שאני נראית, אבל זה לא כמו בתקופה לפני התאונה".

היא ממשיכה: "לאורך הדרך למדתי שאני הרבה יותר חזקה ממה שהיה נדמה לי. אני זוכרת פעם שעברתי ליד ראי בבית של חברה שלי. הסתכלתי על עצמי וחשבתי 'וואו, אני יפה היום'. מאותו רגע היה לי שינוי תפיסתי בראש. הפסקתי להתייחס לעצמי בתור קורבן והפכתי להיות שורדת".