תרעומת במדינת וושינגטון, צפון-מערב ארה"ב, שם רשויות האכיפה עצרו רופא ילדים בחשד שתכנן לחטוף ולהתעלל באכזריות בשני קורבנות – אחת מהן היא אשתו. ד"ר רונלד קרייג איילג נעצר בחשד לניסיון חטיפה אחרי שנחשף כי תכנן לשלם למתנקש אלמוני סכום של עשרות אלפי דולרים, על מנת שזה יכפה על אשתו להפסיק את הליך הגירושין שפתחה נגדו.

בשורת תכתובות שהגיעו לידי חוקרי ה-FBI, אפשר לראות את ד"ר איילג (שמשתמש בשם הקוד: Scar215) מציע חוזה בשווי עשרות אלפי דולרים למתנקשים ב-Dark Web. רופא הילדים דרש מהמתנקש לחטוף את הקורבנות ולהחזיק אותם לאורך תקופה של כמה ימים. בזמן הזה, הם יהיו חשופים להתעללות אכזרית שכוללת אלימות פיזית והזרקה של הרואין לפחות פעם אחת ביום.

בתכתובות, שנחשפו אחרי שכמה עיתונאים מקומיים ערכו תחקיר על סכנות ה-Dark Web, אפשר לראות גם סעיף בו ד"ר איילג מציע בונוס למתנקש הפוטנציאלי במידה וזה יצליח לשכנע את אשתו להפסיק את הליך הגירושין שפתחה נגדו.

אשתו של ד"ר איילג התעמתה איתו לגבי התכנון לחטוף ולענות בה, אך זה הכחיש כל קשר לפרשה. "אני לא שכרתי אף אחד", כתב לה בהודעה. "כל ההאשמות האלה הן שקר מוחלט". למרות זאת, חוקרים הצליחו להתחקות אחר הצעדים של רופא הילדים, שתכנן לשלם למתנקש הפוטנציאלי סכום של 1.03 ביטקוין (יותר מ-56 אלף דולר).

סוכן פדרלי המעורה בהשתלשלות הפרשה סיפר שאחרי שחוקרים התעמתו עם החשוד, הוא ניסה לשים קץ לחייו. ביום שני האחרון, ד"ר איילג שלח לאשתו ולאישה שורת הודעות בהן כתב: "אני עומד להירדם. אני מתפלל שאלוהים יסלח לי". סגני שריף שהוזעקו למקום מצאו אותו בביתו, יחד עם בקבוק ריק של כדורי הרגעה.

ד"ר איילג מוחזק בבית מעצר מאז יום שישי האחרון, אחרי שהואשם בניסיון חטיפה. במידה והוא יורשע במעשיו, עלול להיגזר עליו עונש של 20 שנות מאסר.