אישה שהופרדה מהוריה לפני 25 שנה עשתה את הבלתי יאמן והתאחדה איתם כנגד כל הסיכויים. בל ברבו, כיום בת 26 ומתגוררת ביוטה, ארה"ב, התייחסה למפגש המרגש בשיחה עם כלי התקשורת בבריטניה וסיפרה שהצליחה למצוא את אביה ואמה בעזרת קבוצת פייסבוק – לאחר שגילתה את האמת הטרגית על נסיבות האימוץ שלה.

ברבו סיפרה שתמיד היה לה ברור שהיא לא דומה לשאר בני משפחתה בארה"ב. בגיל 8, הוריה חשפו בפניה שהיא מאומצת ונולדה במקור ברומניה. מאז היא הייתה סקרנית מאוד לגלות מה גרם להוריה למסור אותה למשפחה אחרת. במרוצת הימים, התברר לה שהיא כלל לא נמסרה לאימוץ, אלא נחטפה על ידי סוחרי בני אדם ונמכרה להוריה המאמצים.

בשנת 1995, כשהייתה רק בת שנה, בל אושפזה בבי"ח מקומי לאחר שחלתה. הוריה, מרג'רי וזמבילה, עזבו אותה במחלקה למשך הלילה וכשחזרו בבוקר, נחרדו לשמוע מהרופאים שמצבה של בתם התדרדר והם נאלצו לקבוע את מותה. בצער רב, ההורים פנו חזרה לביתם לפני שאחת האחיות במחלקה ניגשה אליהם בחשאי וחשפה בפניהם את האמת המצמררת.

זמבילה ומרג'רי השתמשו בשארית כספם בשביל לבקר בכל בתי היתומים בסביבה בתקווה למצוא את בתם – אך כל מאמציהם היו לשווא. בל הייתה אבודה ובסופו של דבר, נמכרה להורים מארה"ב. 25 שנים מאוחר יותר, חלה תפנית משמעותית בפרשה לאחר שבל החליטה לחפש את הוריה הביולוגים.

בשנת 2019, היא הצטרפה לקבוצת פייסבוק שנועדה להפגיש בין ילדים מאומצים שנולדו ברומניה והוריהם. לקח לחברי הקבוצה 48 שעות למצוא את אחיה בן ה-20. שלושה שבועות מאוחר יותר, היא כבר שוחחה עם מרג'רי וזמבילה.

בסיוע עם ארגון Underground Railroad (ארגון ללא מטרות רווח שמסייע לקורבנות סחר בבני אדם), בל עברה בדיקה גנטית שהוכיחה בוודאות את הקשר המשפחתי שלה עם הוריה. היא נפגשה איתם לראשונה לפני חצי שנה בעיר רומא, שם הם מתגוררים כיום.

"הרגשתי קשר עמוק איתם", סיפרה בשיחה עם כתבי הדיילי סטאר. "זה היה נורא לומר להם להתראות. לצערי, לא הצלחתי לארגן מפגש נוסף איתם בחודשים שחלפו בגלל משבר הקורונה, אבל אני רוצה לטוס לשם בהקדם האפשרי".

היא הוסיפה: "ייתכן שלעולם לא אדע מה קרה לי באמת כשהייתי תינוקת, אבל אני משתדלת להתרכז כרגע בכאן ועכשיו. מעבר לזה, אני מקפידה לספר את הסיפור שלי בשביל לעורר מודעות לתופעת הסחר בבני אדם".