טרגדיה באיראן: גופותיהם של גבר ואישה צעירים נמצאו בקרקעית נהר גודארד, אשר בצפון המדינה. על פי הפרסומים של כוחות המשטרה באזור, גופותיהם נמצאו קשורות אחת לשנייה באמצעות צעיף והסברה הרווחת הינה שהם קפצו אל מותם מאחד הגשרים באזור.

ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי מדובר בבני דודים שניהלו מערכת יחסים אינטימית. גורם המעורה בפרטי הפרשה הוסיף שהם אפילו הביעו כוונה להינשא, מה שגרם לתרעומת בקרב בני משפחתם שהתעקשו כי השניים ייפרדו. זמן קצר אחרי שנעלמו מבתיהם, מקורבים נחרדו לגלות שהם השאירו מאחור מכתב התאבדות.

גופותיהם של בני הזוג אותרו על ידי צוללנים של כוחות הסהר האדום כשהם שרויים על קרקעית נהר הגודארד. מקומיים תיעדו את מבצע החילוץ המצמרר ותגובותיהם של הנוכחים. בסרטון לא מצונזר שעלה ביממה האחרונה לרשתות החברתיות ניתן לראות את הצוללן מושך את גופות בני הזוג אל הסירה, בזמן שכמה מחברי משלחת החילוץ מתקשים להסתיר את הזעזוע שלו.

נהר גודארד (צילום: Rok News Agency, youtube)
התיעוד המצמרר נחשף במלואו ברשתות החברתיות | צילום: Rok News Agency, youtube

קצין המשטרה מנצור נג'פיניה אישר את הדיווחים בהודעה לכלי התקשורת המקומיים. "בני משפחת הקורבנות דיווחו על היעלמותם ביום שיני האחרון", אמר. "בבוקר של יום שלישי, איתרנו את גופותיהם במהלך סריקה של קרקעית הגודארד". כוחות המשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות הטרגדיה.

 

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844