בריטית בת 81 מספרת שהצליחה לאחות את הקרע המשפחתי שנוצר בעקבות הנישואין שלה לגבר שצעיר ממנה ביותר מ-40 שנה. בשיחה עם כתבי אתר הדיילי מירור הבריטי, איריס ג'ונס בת ה-81 סיפרה שחזרה לשוחח עם שני ילדיה אחרי שאלו קיבלו את הקשר הרומנטי שלה עם מוחמד אחמד איברהים בן ה-36.

ג'ונס, פנסיונרית מדרום אנגליה, הכירה את מוחמד בקבוצת פייסבוק ועד מהרה, טסה לבקר אותו במצרים. כמה שעות מאוחר יותר, השניים כבר התחתנו בטקס בלתי פורמלי ואפילו חלקו מיטה יחד. כמה שבועות לאחר מכן, ג'ונס התייחסה לזוגיות שלה עם מוחמד בריאיון לתוכנית הבוקר This Morning.

"הלילה הראשון שלנו ביחד היה קשוח למדי", סיפרה הפנסיונרית. "אף אחד לא התקרב אליי במשך 35 שנה… הייתי בטוחה שנהייתי בתולה שוב! אפשר להגיד לכם במה השתמשנו? שפופרת שלמה של ג'ל מסכך". כעת, מתברר שבעקבות אותו ריאיון בניה הפסיקו לדבר איתה.

כמעט שנה אחרי שנוסד הקשר בין ג'ונס ומוחמד, הפנסיונרית חזרה לדבר עם שני ילדיה – הצעיר ביניהם בן 53. "הילדים שלי התחילו לקבל את העובדה שהזוגיות הזאת אמיתית ואנחנו באמת אוהבים אחד את השנייה", סיפרה. לאחרונה, הפנסיונרית חזרה להתגורר בבריטניה אחרי 3 חודשים בהם היא גרה עם מוחמד בבונגלו במצרים. לטענתה, היא חזרה למדינת המוצא שלה בגלל שלא הייתה מסוגלת לסבול יותר את החום של המזרח התיכון.

"מאוד-מאוד קשה לי בלעדיו", הוסיפה. "אמרתי לו שהוא מוכרח לבוא לגור איתי, אבל אם לא יאשרו לו את הוויזה אני לא יודעת מה נעשה. גם הוא רוצה לבוא לבריטניה. הוא רוצה לטפל בי. אני מקווה שהוא יוכל להגיע הנה ולמצוא עבודה. כל מה שאני רוצה זה ששנינו נהיה ביחד.

ג'ונס מספרת שעוד היום היא מקבלת ביקורת מאנשים לגבי מערכת היחסים שלה עם מוחמד. למרות זאת, היא ממשיכה לחיות את חייה כרצונה ואומרת: "גיל הוא לא פרמטר כשזה נוגע לאהבה. כשאני עם מוחמד, אני הכי מאושרת בעולם. לעומת זאת, כשהוא רחוק ממני, אני אומללה".