חופשה חלומית באלבניה הפכה לסיוט כאשר משפחה של תיירים נמצאה מתה במלון מקומי. ארבעת בני המשפחה, כולם תיירים רוסים בין הגילים 31-60, נמצאו ללא רוח חיים בחדר סאונה של מלון ה-Gloria Palace בכפר קרט, השוכן מול הים האדריאטי. המשטרה פתחה מאז בחקירה של התקרית הקטלנית, לאחר שנקבע כי בני המשפחה נחנקו למוות.

גורמים המעורים בפרטי הפרשה סיפרו שהקורבנות נמצאו מתים כשעה אחרי הצ'ק-אין. אחד מעובדי המלון סיפר לערוץ חדשות מקומי כי בני המשפחה נכנסו לחדר הסאונה זמן קצר אחרי שהזמינו לשם פירות ושתייה, אך הם מתו עוד לפני שהספיקו לקבל את ההזמנה.

"צעקתי להם כמה פעמים שהפירות והשתייה מוכנים, אבל אף אחד לא ענה לי", סיפר עובד המלון. "בהיעדר תגובה, פשוט נכנסתי פנימה וראיתי אותם. אחד שכב על כיסא שיזוף, שניים היו מוטלים על ספסלים והאחרון היה עם הרגליים בתוך המים".

במשטרה התירו מאז לפרסם כי המשפחה הייתה מורכבת משני זוגות, המבוגרים בני 60 ו-59 בזמן שהצעירים היו בני 37 ו-31. ממצאי החקירה הראשוניים חשפו כי הם מתו בסאונה תוך כמה דקות כתוצאה מחנק.

"בסביבות השעה 22:00 נמצאו גופותיהם של ארבעה אזרחים רוסים בסאונה בכפר קרט", נמסר מדוברות המשטרה. "כולם מתו מחנק. נציגים של שגרירות רוסיה מודעים לתקרית". עוד נמסר כי כל עובדי המלון תושאלו בעקבות התקרית הקטלנית, בזמן שחוקרים מנסים לפענח אם מותם של התיירים נגרם כתוצאה מתקלה בציוד הסאונה או כתוצאה מטעות אנוש של אחד מעובדי המלון.