סטודנטית בת 21 מאוניברסיטת אוקספורד מצאה את מותה בנסיבות טרגיות אחרי שנפלה ממצוק בזמן שהייתה שתויה. סימון נורוזיאן נפלה מגובה רב אל טיילת במחוז קנט, מזרח אנגליה, אחרי שטיפסה מעל גדר הבטיחות ורצה לכיוון הים. כעת, בני משפחתה טוענים שמותה נגרם כתוצאה מהזנחה של האזור על ידי המועצה המקומית.

ויליאם היימן, חבר לכיתה של סימון, היה עד למותה הטרגי. לטענתו, הם התארחו בדירת AirBNB בעיר מרגייט יחד עם קבוצת חברים, שם היא שתתה כמויות גדולות של אלכוהול לפני שהחליטה לצאת החוצה לעשן סיגריה.

"לא הבנתי עד כמה היא שיכורה עד שיצאנו החוצה", סיפר. "היא פשוט פתחה בריצה מהירה לכיוון גדר הבטיחות של הצוק, הייתי בערך 10 מטרים מאחוריה. בשלב מסוים, שמעתי צרחה חדה שנמשכה כמה שניות ואז שקט. כשהגעתי לגדר הבטיחות, היא לא הייתה שם".

גופתה של נורוזיאן נמצאה בסמוך לטיילת שנבנתה למרגלות המצוק. היא הובהלה לביה"ח על ידי צוות אמבולנס, שם רופאים קבעו את מותה. מאוחר יותר, התברר שכמות האלכוהול בדם שלה היה גבוה פי שניים מהכמות המותרת.

מאז התפוצצות הפרשה, בני משפחתה של הסטודנטית טענו כי ניתן היה למנוע את מותה אם היו במקום יותר פנסים וגדר הבטיחות הייתה גבוהה יותר. קלייר, אחותה של סימון, התייחסה לטרגדיה ואמרה: "אנחנו מאמינים שהמועצה המקומית צריכה לעשות הכל כדי למנוע עוד תקרית מהסוג הזה". בינתיים, לוק גלובר, חבר המועצה, טען שתנאי התאורה במקום מצוינים ואמצעי הבטיחות לאורך המצוק עומדים בכל הסטנדרטים הרלוונטיים.

ג'ואן אנדרוס, מומחית לרפואה משפטית, קבעה לאחרונה כי מותה של סימון נורוזיאן נגרם כתוצאה מתאונה. למרות זאת, היא לא המליצה לערוך שינויים כלשהם באזור שבו נפלה. אנדרוס הוסיפה: "מדובר באישה צעירה ואינטליגנטית שהגיעה לאזור בשביל לחגוג עם חבריה. אני מבינה את נסיבות התקרית, אבל אין שום ראיות שמצביעות על ליקויי בטיחות. מדובר בטרגדיה נוראית, לא פחות ולא יותר".