אחת מקלישאות האימה הגדולות ביותר היא דלת נעולה שמתחילה להשמיע רעשים כאילו מישהו מנסה לפתוח אותה מן הצד השני. בחיים האמיתיים זה כמובן לא יכול לקרות, אם כי... גולש באתר רדיט טוען שזה בדיוק מה שקרה לו – ואפילו יש לו הוכחה.

הגולש vanillabear24399 המבוהל, העלה סרטון שבו הוא מלטף את הכלב שלו בזמן שניתן לראות ולשמוע את ידית דלת המרתף שלו מסתובבת מעצמה ועושה רעשים של טריקה חוזרת ונשנית. הגולש אוזר אומץ ופותח את הדלת מהצד שלו, רק בשביל לגלות את זה:

Guys I'm seriously freaking out. Idk what's going on, weird things happen in my parents house all the time but this is the most severe. from r/Ghosts

״חברה, אני מתחרפן ברצינות״, כתב הגולש, ״אני לא יודע מה קורה, דברים מוזרים קורים בבית של ההורים שלי כל הזמן אבל זה הכי חמור״. בתגובה לעצמו אף הוסיף: ״הראתי את זה לאבי החורג והוא משך בכתף, הוא לא מאמין ברוחות או בעל טבעי״.

ובכל זאת, הסרטון קיבל דירוג גבוה של למעלה מ-2,000 גולשים, ואף זכה לתגובות כמו ״עד שמישהו לא יפריך את זה, זה מפחיד לגמרי״, או ״אני בן אדם מאוד רציונלי ו-90 אחוז מהדברים ברדיט הם בולשיט, אבל זה אחד מהדברים המעטים שגורמים לי לתהות מה קורה פה. במיוחד בגלל שהכלב נראה במצוקה, והוא לא יכול להעמיד פנים״.

אחרים ניסו למצוא הסבר רציונלי, כמו למשל שמדובר בתקלה בתעלות האיוורור במרתף אשר דוחפות את הדלת קדימה ואחורה, ואחרים מאמינים כי הסאונד נוסף לסרטון בשלב העריכה. מה אתם חושבים?