כוחות המשטרה שמו קץ ביממה האחרונה לפרשיית חטיפה של נערה בת 15, אשר מוגדרת כנעדרת מאז חודש אוגוסט. על פי הדיווחים, חוקרים עצרו את טריוויון שילדס, בן 20 מטקסס, בחשד כי חטף את הנערה והחזיק אותה בניגוד לרצונה בביתו.

הנערה, ששמה לא הותר לפרסום, נעלמה לפני חודשיים וחצי באזור רחוב ווסטהיימר, אשר בעיר יוסטון. עדי ראייה דיווחו כי ראו את שילדס מושך את הנערה מזרועה ומוביל אותה משם. חוקרים מספרים כי שילדס החזיק את הנערה בביתו בניגוד לרצונה, שם הוא תקף אותה מינית וסימם אותה בשביל שלא תתנגד. כמו כן, החוטף נהג לאיים כי אם היא תברח אז הוא ירצח אותה או יפגע בבני משפחתה.

קצין המשטרה אלן רוזן התייחס לנסיבות מעצרו של החשוד ואמר: "הנערה הצליחה בשלב מסוים להשיג את הטלפון הנייד של שילדס ולהתקשר אל קצין המבחן שלה, אשר יצר איתנו קשר". מאז מעצרו של החשוד, הנערה הועברה למוסד לבריאות הנפש שם היא מקבלת טיפול תומך.

רוזן הוסיף כי החשוד ככל הנראה יצר קשר עם הנערה באמצעות רשתות חברתיות והדגיש את החשיבות של בקרת ההורים על חשבונות של בני נוער. "המקרה הזה מוכיח שוב עד כמה זה חשוב שהורים יהיו מודעים לפועלם של ילדיהם באינטרנט", סיפר קצין המשטרה. "אל תתנו לילדים שלכם לשבת בחדרם בשעות הקטנות של הלילה ולדבר עם זרים ברשת. תתערבו בכל מה שנוגע לילדיכם ורשתות חברתיות, כי יש שם המון עברייני מין".

שילדס מואשם כרגע בסעיף של תקיפה בנסיבות מחמירות, אך ייתכן שיהיו סעיפי אישום נוספים בהמשך. המשטרה המקומית עדיין חוקרת את נסיבות הפרשה, שעה שהחשוד עדיין נמצא במעצר. סכום השחרור בערבות עומד על 100 אלף דולר.