גבר בן 24 התחתן לאחרונה עם אישה שמבוגרת ממנו ביותר מ-60 שנה – והסיבה לכך ריגשה את הגולשים. תמונות של זאנג, כבאי ממדינת ג'יאנגשי, מזרח סין, עם אשתו החדשה, טאנג בת ה-85, הפכו לוויראליות ברשתות החברתיות במזרח הרחוק, אחרי שהתברר שטאנג טיפלה בו מאז שהיה תינוק קטן.

אתר החדשות Oriental Daily מדווח כי טאנג מוכרת היטב באזורה מאז 1983, כאשר החלה לטפל בהתנדבות בתינוקות שננטשים על מדרגות בתי החולים באזור מחוז פניי (Fenyi). יחד עם בעלה וילדיה הביולוגיים, היא נהגה לקחת את התינוקות הנטושים ולדאוג להם עד לשלב שניתן היה להעבירם לרשויות הרווחה. למרות זאת, חלקם נשארו איתה והתחנכו בביתה – וזאנג היה אחד מהם.

 

טאנג (צילום: Daily Oriental)
זאנג בצעירותו | צילום: Daily Oriental

זאנג בסופו של דבר עזב את הבית כשהגיע לגיל הבגרות, התגייס לצבא העם הסיני ובסופו של דבר, הגיע לשורות לוחמי האש הסינים. למרות זאת, הוא מעולם לא שכח את העזרה של טאנג לאורך כל אותן שנים.

"שירות הכבאות הפך לבית שלי, אבל טאנג היא החיים שלי", סיפר בשיחה עם כתבים מקומיים. זאנג החליט להתחתן עם אמו המאמצת, אותה הוא מכנה "סבתא", אחרי שבעלה הראשון הלך לעולמו. כיום, הוא דואג לשלומה יחד עם יתר ילדיה הביולוגיים.

 

טאנג (צילום: Daily Oriental)
התמונה שריגשה את הרשת | צילום: Daily Oriental

הכבאי הצעיר הוסיף שהוא וטאנג תומכים היום בני ילדים שננטשו מול שערי בית החולים המקומי. כמו כן, הוא מספר שאמנם יש לו פחות זמן להשקיע עם אשתו בגלל מקום העבודה שלו, אבל הוא מקפיד לקחת אותה לחופשות בכל פעם שמזדמן לו.