*אזהרה: הכתבה מכילה תוכן שעשוי להיות קשה לצפייה*

חקירת היעלמותה של מיליונרית תאילנדית הפכה לחקירת רצח, לאחר שגופתה נמצאה בתוך יציקת בטון במקרר שבביתה. על פי הדיווחים, כוחות המשטרה בעיר צ'יאנג מאי (צפון תאילנד) הוזעקו לנכס לאחר שהשכנים התלוננו על צחנה שנידפת משם.

בלשי המשטרה חוקרים את היעלמותה של וואני ג'ירצ'רונינג (58) מאז ה-18 באוקטובר. כלי התקשורת המקומיים מדווחים כי אחיה היה זה שפנה למשטרה וסיפר שהחל לדאוג לשלומה לאחר שזו הפסיקה לענות להודעותיו.

וואני
תמונה מזירת הפשע | צילום: chiangraitimes, twitter

בלשים מצאו את שרידי גופתה של ג'ירצ'רונינג תחובים בתוך יחידת המקרר בבית. על פי הדיווחים, ידיה ורגליה נקשרו, וראשה נמצא מכוסה בשקית פלסטיק. סיבת המוות טרם פורסמה, אם כי יש חשוד עיקרי במעשה.

המשטרה מחפשת כעת אדם ששמו אוֹם, המוכר בתור חבר קרוב של הקורבן. חוקרים מספרים כי מאז הפרסומים על כך שהגופה התגלתה, אבדו עקבותיו של אוֹם. מאז, ננקטו צעדים על מנת לוודא שהוא לא נמלט מן המדינה.

וואני
גופתה של המיליונרית נמצאה בבטון | צילום: newsypeople, twitter

בונדיט טונגסרני, קצין משטרה, סיפר כי מאז היעלמותה של ג'ירצ'רונינג, נעשו מספר תנועות בחשבון הבנק שלה. "ביום שניתק איתה הקשר, נמשך מחשבונה סכום של כ-1.2 מיליון באט (כ-31 אלף דולר)", סיפר טונגסרני. "אנחנו חושדים שמצבה הכלכלי היה המניע לרצח שלה".