דרום ארה"ב: גבר בן 30 נעצר בחשד שירה בחברו וניסה לרצוח את אשתו – וכל זה קרה זמן קצר אחרי שהשניים התחתנו. דווין חוזה ג'ונס נעצר על ידי סגני מחוז סיינט ג'ון בלואיזיאנה, לאחר מרדף רגלי על הכביש הראשי I-10.

ממשרד השריף נמסר שהחשוד נסע במכוניתו עם אשתו הטרייה וחברו, ששמותיהם טרם הותרו לפרסום, לפני שהשלישייה נקלעה לעומס תנועה. בשלב הזה, פרץ ויכוח בתוך כלי הרכב ובו ג'ונס האשים את השניים בכך שהם מנהלים רומן מאחורי גבו. החתן אז שלף אקדח והחל לרדוף אחר חברו ואשתו בין הרכבים על הכביש הראשי.

 

בית כלא (אילוסטרציה) (צילום: DanHenson1, Thinkstock)
ג'ונס ככל הנראה יואשם בניסיון רצח | צילום: DanHenson1, Thinkstock

ג'ונס פתח באש אל עבר השניים ואפילו פצע את חברו ברגלו. אשתו שרדה את התקרית ללא פגע, לאחר שהצליחה לברוח אל תוך ניידת אמבולנס ולנעול את עצמה בפנים. החשוד ניסה לפרוץ פנימה, אך ללא הצלחה.

חברו של ג'ונס הועבר לבית חולים מקומי, שם הוא קיבל טיפול רפואי. כמו כן, נהג נוסף נפצע בתקרית ופונה לבית החולים, אחרי שנורה בכף ידו במהלך המרדף הרגלי של החשוד אחר חברו. שני הפצועים מאושפזים במצב יציב.

טרם הוגש כתב אישום נגד ג'ונס, אך ההערכה היא שהוא יואשם לפחות בסעיף אחד של ניסיון רצח. המשטרה המקומית עדיין חוקרת את נסיבות התקרית הביזארית.